Armie Hammer True-Crime špeciál podrobne rozoberie 5 generácií rodinných hriechov. Dokument vychádza 2. septembra!

Armie Hammer a zvláštna história jeho rodiny je predmetom nového špeciálu Discovery+, House of Hammer.

True-Crime dokument, ktorý zaznamenáva päť generácií údajného zneužívania moci mužmi tejto rodiny, má premiéru 2. septembra.
Hammerova rodina ropných magnátov bola v priebehu rokov predmetom obrovskej kontroverzie.

armie hammer

Minulý rok herca obvinili zo znásilnenia a „iných násilných činov“. Hammerovo správanie prvýkrát vyšlo najavo, keď sa na sociálnych sieťach objavili obvinenia, že poslal znepokojivé správy niekoľkým ženám na Instagrame. Tieto ženy tvrdili, že s ním mali sexuálny vzťah.

V dôsledku kontroverzie Hammera nahradili v niekoľkých projektoch. Šlo napríklad o Broadwayovskú hru The Minutes, komédiu Jennifer Lopez Shotgun Wedding a thriller Billion Dollar Spy.

armie hammer

Dokument odhaľuje temné tajomstvá jeho rodiny. Od obvinení z násilia a zneužívania až po politickú manipuláciu a finančné podvody. V roku 1919 bol hercov praprastarý otec, Dr. Julius Hammer, odsúdený za zabitie prvého stupňa po tom, čo vykonal potrat na manželke ruského diplomata. V 90. rokoch bola rodina vystavená praniu špinavých peňazí, používaniu umeleckých diel na financovanie sovietskej špionáže a podplácaniu svojej cesty do ropného biznisu.

„Obvinenia zo znásilnenia a zneužívania vznesené proti Hammerovi v posledných rokoch sú len špičkou ľadovca, pokiaľ ide o rodinu Hammerovcov. V House of Hammer sme svedkami skutočne znepokojujúcich detailov.“ povedal Jason Sarlanis, prezident Crime and Investigative Content.

Herec alebo kanibal?

Armie Hammer sa dostal na titulky po celom svete, keď sa objavili obvinenia z napadnutia, emocionálneho zneužívania a kanibalizmu.

armie hammer

„Neprebudíte sa a nestanete sa týmto temným kontrolórom, zneužívateľom,“ hovorí komentátor v mrazivom traileri.

V dokumentárnych filmoch sa objavia dvaja z Hammerových žalobcov, a to jeho bývalá priateľka Courtney Vucekovich a umelkyňa Julia Morrison. Zdieľajú tam znepokojujúce textové správy, ktoré im vraj posielal, v ktorých údajne opisuje detailné sexuálne fetiše a túžbu po jedení ich mäsa.

Pozrite si trailer k filmu House of Hammer:

Mohlo by Vás zaujímať:

Zdroje: nypost.com, ew.com, vulture.com | Foto: IMDB, mothership