Slovenský spevák Robo Papp je už dva roky šťastne zadaný s krásnou Veronikou. Už raz rozvedený hudobník sa rozhodol znovu skúsiť šťastie, a preto urobil veľký krok vo svojom živote. Táto sympatická dvojica si konečne povedala svoje ÁNO!

Svadba sa konala v kruhu najbližších. Robo a Veronika už pred mesiacom ohlásili, že ich Deň D sa pomaly, ale isto blíži. Stalo sa tak 19.6.2020 vo vinárskom mestečku Modra.

,,Po dvoch rokoch vzťahu a po zásnubách presne na Štedrý deň som šťastný, že sa dnes v Modre Veronika stala mojou ženou,“ prezradil Robo.

https://www.instagram.com/p/CBoQqvkn0yf/
https://www.instagram.com/p/CB3vPaWnGQk/

Zaľúbený pár pre pandémiu koronavírusu zvolil malú svadbu, na ktorú prišlo približne 15 hostí. Mladomanželia majú veľké plány už aj na tento víkend. Chystajú sa totiž do Tatier, kde sa uskutoční ich krátka svadobná cesta.

Na svadbe bol veľkým prekvapením nielen výber skladby ich prvého tanca, ale aj to, odkiaľ mala dvojica šaty a oblek. Pre svoj prvý mladomanželský tanec si netradične vybrali vianočnú skladbu Last Christmas. A odkiaľ bolo svadobné oblečenie?

,,Svadobné šaty aj oblek sme mali zo známeho čínskeho e-shopu. Každý machruje, kto má drahšie a my máme úplne iné priority.“

Srdečne blahoželáme!

Zdroj: topky.sk | Foto: cas.sk & Instagram.com