Barbora Piešová sa stala víťazkou tohtoročnej SuperStar. Spevácka súťaž jej nepriniesla len titul a výhru, ale spoznala aj úžasného človeka, sympatického Michala Šafratu. Už počas samotného priebehu súťaže nebolo tajomstvom, že mladá prievidžanka si rozumie so svojim speváckym kolegom Michalom. Na sociálne siete uverejnila aj spoločnú fotografiu z Prahy s výstižným popisom.

https://www.instagram.com/p/CA3vssJJd6m/?utm_source=ig_web_copy_link

Nie je tajomstvom, že táto sympatická dvojica mladých ľudí si užívala aj spoločné prechádzky po Prahe a Barbora spala len 5 hodín. Zrodil sa aj tento rok nový párik v SuperStar? Barbora prezradila viac.

„Ja sa priznám, že s Michalom máme perfektný vzťah. Kamarátsky. Ja si ani neviem predstaviť, že by tam on nebol, pretože bol pre mňa strašne psychická podpora. My sme sa bavili o súkromí, bavili sme sa o tom, čo sa deje tam, bavili sme sa o tom, kto sa ako cíti. Keď mi bolo zle, vedela som, že môžem ísť za ním a že to bude v pohode,” prezradila rodáčka z Prievidze.

https://www.instagram.com/p/B_pnAeAp-jf/?utm_source=ig_web_copy_link

Michal a Barbora majú medzi sebou naozaj krásny kamarátsky vzťah, čo sa len tak často nevidí. Barbora nešetrila ani chválou a vychválila Michala do nebies.

„On to vie s ľuďmi, vie človeka rozosmiať, vie priniesť energiu, on je svojím štýlom strašne svojský, ale v dobrom a mňa to k nemu ťahá, ako ku kamarátovi práve preto. Mne sa to stalo dvakrát v živote, že som sa na niekoho tak upla ako na kamaráta, že mi na ňom tak strašne záleží.”

Barbora našla v Michalovi

Zdroj: topky.sk|Foto: Instagram.com