Len nedávno sme vám priniesli informáciu o vydaní nového albumu Jonas Brothers s názvom The Album. Ako sa dalo očakávať, súrodenci Jonasovci sa v rámci promovania tohto albumu vyberú aj na svetové turné.

Plánované turné s názvom názov The Tour sa má stať najambicióznejším turné v histórii kapely. Súrodenci Kevin, Nick a Joe začali spolupracovať v podobe hudobnej skupiny ešte v roku 2005. Svojím účinkovaním na Disney Channel sa stali veľmi populárnymi hlavne medzi mladšou generáciou. V tom im veľmi pomohla aj rola v hudobnom filme Camp Rock a Camp Rock 2 a tiež účinkovanie vo vlastnom hudobnom seriáli Jonas. Od roku 2013 si Jonas Brothers dopriali pauzu a každý z členov sa venoval súkromnému životu a sólovým projektom. Spoločne sa ako skupina opäť vrátili v roku 2019 a odvtedy sú aktívni až dodnes.

Najväčšie turné v histórii skupiny

Jonas Brothers vyhlásili prvú časť turné už v máji. K prvotnému plánu následne pridali ďalších 50 termínov a z ich nového turné sa stal ešte ambicióznejší plán. Bratia sa tak predstavia v Amerike, Kanade, Európe, Austrálii aj na Novom Zélande. Veľkolepá jazda sa začne už 12. augusta budúceho roka. Celkovo by mali Jonas Brothers odohrať približne 90 koncertov v 20 krajinách.

Slovenských a českých fanúšikov však určite poteší, že sa súrodenci Jonasovci dostavia v rámci svojho turné aj do Prahy. Českú republiku tak navštívia vôbec prvýkrát. Kapela sľubuje, že predstaví počas jedného večera hity zo svojich piatich albumov. Koncert sa odohrá 2. júna v pražskej O2 Arene a lístky sú práve v predaji v sieti Ticketportal a Ticketmaster.

Kevin, Nick a Joe Jonasovci sľubujú prepracovanú a veľkolepú šou v rýchlom tempe. Plánujú zahrať tie najznámejšie piesne z každého svojho albumu, pričom zahrnú aj rôzne mixy a upravené a nové verzie niektorých piesní. „Niekto by mohol povedať, ‚Oh, to bude naozaj dlhá show‘, ale realita je taká, že keď vyšli niektoré z našich skorších albumov, boli sme tínedžeri s množstvom energie. A tak je tempo skladieb o niečo rýchlejšie, čiže to vlastne nebude také dlhé,“ ako priblížil Nick Jonas.

Mohlo by vás zaujať!?

Zdroj: people.com, o2arena.cz, allmusic.com / Foto: twitter.com/jonasbrothers