Mnoho žien sa často stretáva s veľmi závažným problémom. KOZMETIKA! Kde siahnuť po kvalitnej kozmetike a „nevysoliť” za ňu nehorázne peniaze? Ženy za posledné roky objavujú rôzne zahraničné stránky, lebo dúfajú, že kozmetické prípravky zo zahraničia sú omnoho kvalitnejšie ako tie slovenské. Nie vždy to však musí byť pravda.

Ženy pri nákupe kozmetiky kamarátku nepotrebujú - Ľudia - Ekonomika -  Pravda.sk

Mám jednu známu, ktorá sa rozhodla siahnuť po zahraničnej kozmetike s nádejou, že bude vykazovať omnoho lepšie výsledky ako slovenská kozmetika. Po mesiaci však zostala zhrozená. Po objednaní šampónu na vlasy, jej začali vlasy vypadávať a bola naozaj bezradná. Nevedela si vôbec poradiť, a tak som jej odporučila AVON. Od toho dňa používa len kozmetiku tejto značky a je veľmi spokojná.

Problém s padaním vlasov ? - VlasyVizáž

Poznám naozaj veľa žien, ktoré sú posadnuté kvalitnou kozmetikou. Istý čas som pracovala ako Avon Lady, preto viem veľmi dobre, o čom hovorím. Nepochybne tiež patrím k ženám, ktoré sú posadnuté dobrým výzorom a rôznymi kozmetickými produktami. Bez každodenného ranného líčenia by som zo svojho domu ani na kilometer nevyšla.

Avon kozmetický tréning - Rebelliouslily

Už roky som oddaná kozmetike značky AVON, ktorá Vám určite je veľmi známa. Vlasová kozmetika, telové mlieka, rôzne peelingy, rúž, očné tiene a predovšetkým špirály tejto značky. Na tie nikdy nedám dopustiť. Ceny sú veľmi prijateľné a aj produkty nadmieru kvalitné. Ako som už poznamenala. Tejto kozmetike zostávam verná až do smrti.

Avon #kozmetika s AlexSky - YouTube

Zdroj: ČoJee.sk|Foto: avon.sk