Za normálnych okolností sa na zastávke autobusu čaká na autobus. Už ste sa však niekedy pozerali na zastávky a snažili sa nájsť v nich inšpiráciu? Karl Banski, nezávislý fotograf a bývalý fotožurnalista z Nemecka, áno. Na základe svojho osobitého pohľadu na veci okolo seba a zapojením svojej kreativity vytvoril sériu fotografií inšpirovanú nekonečným čakaním na autobus. 

Banski sa okrem iného venuje i fotografovaniu zaujímavých ľudí, ktorých stretol počas svojich ,,potúlok“ svetom. Od začiatku roku 2018 ponúka i individuálne fotografovanie umelcov, tvorivých ľudí či všetkých obdivovateľov svojho tela. Ak by ste mali záujem o jeho služby, môžete mu napísať na e-mailovú adresu post@ckbanski.de, pričom nezabudnite uviesť, o aké fotografie máte záujem, prípadne môžete uviesť i váš telefonický kontakt, miesto a čas si vyberiete sami.

A aj na prvý pohľad všedná fotografia môže byť pod rukami tohto umelca prerobená na novú a originálnu, podobne ako aj nasledujúce fotografie, ktoré Banski prerobil na zastávky dneška. Tam by sa stálo, keď prší, čo poviete? 😉

Zdroje: behance.net a ckbanski.de