Deti sú svetlom, ktoré v živote máme. Každá detská dušička si v živote zažije mnoho vecí, či už pozitívnych alebo negatívnych. Čím lepšiu dušu dieťa má, tým horšie s ním zachádzajú a nedočká sa pochopenia. To sa stalo aj jednému chlapcovi, ktorý mal veľmi srdečné srdce. Práve za jeho dobrotu ho spolužiaci vysmiali, čo je veľmi smutné.

Malý chlapec, ktorý sídli v Česku sa rozhodol v súčasnej situácií vytvárať svoje vlastné rúška a podarovať ich spolužiakom. Reakcia akej sa dočkal však nebola vôbec adekvátna súčasnej situácií vo svete. Namiesto vďaky sa mu dostali do uší len negatívne a uštipačné ohlasy jeho spolužiakov, ktorí ho za prejavený dobrý skutok doslova vysmiali.

Jeho mamička mu chcela tieto negatívne ohlasy vymazať z jeho hlavičky, a tak sa rozhodla uverejniť na sociálnu sieť status, čím chcela svojmu milovanému synčekovi dokázať, že je na neho skutočne hrdá.

„Můj syn už několik týdnů šije roušky. Chtěl je rozdávat ve škole, dozvěděl se, že jsou hnusný a on divnej. Je nešťastnej. Přátelé, chci mu dokázat, že to je hloupost, jsem na něj pyšná a pomůžu mu je rozdat tam, kde to ocení. Pomůžete mi prosím ukázat mu, že to co dělá je naopak úžasné? Že to, že ve 13ti perfektně šije na stroji a chce udělat něco pro ostatní , je naopak super frajeřina?”

Zdroj: babskeveci.sk|Foto: Facebook.com