Zuzana Koperniech je dcéra úspešného slovenského speváka Paľa Haberu. Dlho žila v Amerike, no nakoniec sa usídlila na Slovensku. Nie je žiadnym tajomstvom, že Zuzana je vydatá za plastického chirurga a vychovávajú svoju dcérku Elizabeth, ktorá má tri roky. Momentálne táto rodinka žije v Poprade, čo využil aj Janko Tribula a pozval ich na túru. Tam sa dozvedel naozaj šokujúce zistenie od Zuzany.

Svadba u Haberovcov: Dcéra kata zo SuperStar druhýkrát pod čepcom!

Zuzana sa netají tým, že otcove piesne má rada, ale samotné priezvisko jej vraj bolo na príťaž. Dcéra Paľa Haberu prijala pozvanie do relácie S Tribulom na horách.

„Janko, veľké ďakujem, že si si nás vybral a doprial nám tento krásny zážitok a zaberák, ktorý sme milovali každú minútu a na ktorý len tak ani my športovci nezabudneme,“ napísala Zuzana na facebooku.

„Vždy som pracovala v inej sfére a venovala sa skôr medzinárodnému biznisu, tak je to skôr na príťaž ako pomoc. Meno nie je vždy pozitívna nálepka, ľudia majú predsudky a aicky predpokladajú, že človek, ktorý má známeho otca, tak to má v živote ľahšie a myslím si, že hovorím za viacero detí, ktoré si toto bremeno nesú. Skôr opak je pravdou, že sa s tým musia popasovať v živote a večne dokazovať, že niečo dokážu aj sami,“ priznala Zuzana, ktorá priznala, že začína ľutovať, že sa priezviska po svojom otcovi nezbavila skôr.

„Kebyže si môžem vybrať, že či sa niekedy niečo objaví v novinách, alebo sa toho mena navždy zbaviť ešte v minulosti, tak určite by som sa toho mena zbavila ešte v minulosti a nikdy v živote nebola v médiách,“ dodala nakoniec.

Zdroj: pluska.sk|Foto: facebook.com