Hollywoodske hviezdy sa pýšia slávou, úspechom, peniazmi a obrovským majetkom. Jediné, čo im „obyčajní“ ľudia nezávidia, sú vzťahy. Celebrity sú zväčša známe tým, že do piatich rokov stihnú naplánovať svadbu, mať deti a nakoniec požiadať o rozvod. Nájdu sa však aj výnimky, ktoré do tohto bludného vzorca nepatria. Ktoré hollywoodske páry idú skutočne príkladom?

Meryl Streep a Don Gummer (od r. 1978)

Držiteľka Oscara sa zoznámila so svojím manželom v roku 1978 po tom, čo zomrel jej partner John Cazale. Meryl a Don sa 30. septembra v tom istom roku zosobášili. Ich silný a úprimný vzťah plný lásky môže závidieť každá celebrita. Majú spolu štyri deti: Henry, Mamie, Grace a Louisa.

,,Musíte hovoriť o všetkých problémoch, ktoré sa objavia, dokonca aj o tých najmenších veciach. Dbajte na to, aby ste počúvali problémy, návrhy a rady svojho partnera, a akceptujte fakt, že nie vždy máte pravdu. Konverzácia je kľúčom k úspešnému manželstvu,“ povedala Meryl Streep pre New Zealand Woman’s Weekly.

Samuel L. Jackson a LaTanya Richardson (od r. 1980)

Americký herec sa oženil 18. augusta 1980. Dvojica sa zoznámila v Atlante, a to v čase, keď boli obaja ešte študentmi. Samuel študoval morskú biológiu na Morehouse College a LaTanya študovala divadlo na Spelman College. Ide vlastne o sesterské školy. Prvýkrát sa stretli v divadelnom klube, nebola to však láska na prvý pohľad. Manželia majú jednu dcéru Zoe.

Kurt Russell a Goldie Hawn (od r. 1983)

Jeden z najtrvalejších hollywoodskych vzťahov sa začal v roku 1983. Pár však doposiaľ nepocítil potrebu zosobášiť sa. Vychovávali spolu tri deti, dve z predchádzajúceho vzťahu Goldie Hawnovej a jedno spoločné dieťa menom Wyatt.

Oprah Winfrey a Stedman Graham (od r. 1986)

Oprah a jej vysoký dlhoročný partner Stedman sa zasnúbili v roku 1992, šesť rokov po tom, čo spolu začali tvoriť pár. Do dnešného dňa sa ešte nezosobášili a nemajú žiadnych spoločných potomkov. Americká moderátorka otvorila svoj pohľad na manželstvo a uviedla, že sa nechcela vydať, pretože takýto zväzok prináša veľa obetí. Aj napriek tomu ich vzťah funguje desaťročia.

Tom Hanks a Rita Wilson (od r. 1988)

Herci sa prvýkrát stretli na natáčaní televízneho sitcomu Bosom Buddies. Dňa 30. apríla 1988 si povedali svoje áno. V súčasnosti majú spolu dvoch synov, Chestera a Trumana.

,,Úspech nášho vzťahu bol otázkou načasovania, zrelosti a našej ochoty nadviazať intímne spojenie,“ odhalil Tom Hanks v roku 2001 v šou Oprah Winfreyovej.

Kevin Bacon a Kyra Sedgwick (od r. 1988)

Kevin a Kyra sú manželmi už viac ako 30 rokov! Dvojica sa prvýkrát spoznala v sedemdesiatych rokoch, keď Bacon hral v divadle. V roku 1987 začali spolupracovať na filme Lemon Sky. Kyra priznala, že Kevin rozhodne nebol jej typ. Svoj názor očividne zmenila 4. septembra 1988, keď sa vydala za Kevina. Manželom sa narodili dve deti, Travis a Sosie.

Sting a Trudie Styler (od r. 1992)

Anglický hudobník, spevák a skladateľ Sting, ktorého skutočné meno je Gordon Matthew Thomas Sumner, si 20. augusta 1992 zobral za manželku herečku Trudie Styler. Spoznali sa však už skôr, a to v lete 1977. V súčasnosti majú štyri deti: Mickey, Jake, Eliot (Coco) a Giacomo.

Lisa Kudrow a Michel Stern (od r. 1995)

Lisa Kudrow, hviezda obľúbeného seriálu Priatelia, sa s Michelom stali blízkymi kamarátmi, neskôr spolu začali randiť a odvtedy sú nerozlučnou dvojicou. Silné puto, ktoré majú medzi sebou, ich nakoniec priviedlo až k oltáru. Zosobášili sa 27. mája 1995 v Malibu. Majú spolu jedného syna menom Julian Murray.

Hugh Jackman a Deborra-Lee Furness (od r. 1996)

Dvojica si svoje áno povedala 11. apríla 1996, rok po tom, čo sa pár spoznal. Prvýkrát sa stretli pri natáčaní austrálskeho televízneho seriálu Correlli. Po dvoch potratoch a neúspešných pokusoch založiť si rodinu si pár nakoniec adoptoval dve deti, syna Oscara a dcéru Avu. Hviezda filmu Wolverine tvrdí, že tajomstvom dlhoročného vzťahu je čas, ktorý si vždy treba nájsť jeden na druhého.

,,Byť ženatý s Deb je také prirodzené ako dýchanie. Vedel som, že naším osudom je byť spolu. Za 25 rokov sa naša láska prehĺbila. Som a budem navždy vďačný za to, že môžem zdieľať našu lásku, náš život a našu rodinu,“ povedal Hugh Jackman pre časopis People.

Sarah Jessica Parker a Matthew Broderick (od r. 1997)

Herci si padli do oka v roku 1991, keď ju Broderickovi predstavil jeden z jej bratov. Svoj vzťah zapečatili 19. mája 1997. Za ten čas sa im narodili tri deti, syn James a dvojičky, dievčatá Marion a Tabitha.

Will Smith a Jada Pinkett Smith (od r. 1997)

Herečka sa zapáčila hviezde The Fresh Prince of Bel-Air, keď sa zúčastnila konkurzu na rolu jeho priateľky v roku 1994. Jada Pinkett síce túto rolu nezískala, ale 31. decembra 1997 získala srdce Willa Smitha. Stala sa totiž jeho manželkou. Majú spolu dve deti, syna Jadena a dcéru Willow.

Chuck Norris a Gena O’Kelley (od r. 1998)

Legendárny Chuck Norris je ženatý s bývalou modelkou Genou O’Kelly. Manželstvo uzavreli len rok po tom, čo sa ich cesty prekrížili. Stalo sa tak 28. novembra 1998. Narodili sa im dve deti, Danilee Kelly a Dakota Alan.

David Beckham a Victoria Beckham (od r. 1999)

Búrlivá romantika bývalej Spice Girl s futbalistom Davidom Beckhamom začala v roku 1997 a vyvrcholila svadbou 4. júla 1999. Slávnostný obrad sa konal v Írsku na zámku Luttrellstown. Hviezdny pár má štyri deti: Brooklyn, Romeo, Cruz a Harper.

,,Vždy sa navzájom podporujeme. David je neuveriteľný otec a úžasný manžel. Vieme, ako sa spolu zabaviť a užívame si spoločnosť jeden druhého. Naozaj milujem ten pocit byť s ním,“ prezradila Victoria v rozhovore pre britský denník The Independent.

Mohlo by vás zaujímať:

Zdroj: ČoJee!? | Foto: oprahdaily.com, express.co.uk, brides.com, people.com, gettyimages.com & pinterest.com