Jennifer Grey odhalila niektoré šokujúce zákulisné tajomstvá z filmu Hriešny tanec. Ikonické scény a snáď tie najlepšie scény z filmu nie sú až tak ikonické ako sa môže zdať.

Keď hrala Jennifer vo filme, bola ešte veľmi mladá. Narozdiel od Patricka, ktorý hral Johnyho. Avšak podľa samotnej herečky sa najviac ikonická scéna tohto filmu vôbec nemusela uskutočniť. Ide presne o tú scénu, keď Patrick zavedie svoju partnerku do jazera a učí ju najznámejšiu scénu z filmu a v pozadí hrá známa skladba Time of my life. Sama povedala, že Patrick bol veľmi blízko toho, aby odstúpil z podobných scén vo filme. Jej partner totiž to v tom čase trpel v reálnom živote obrovskými bolesťami nohy po zranení kolena.

Pri spomínaní na scénu Jennifer povedala: „Spomínam si, že na kúpanie v jazere bolo v tom čase veľmi chladno. Jednoducho nebolo zdravé byť v tej vode“.

Našťastie pre fanúšikov Hriešneho tanca po celom svete sa scéna Patrickovi podarila a zdvihol svoju partnerku nad hlavu. Jeho zranenie však pretrvávalo ešte celé roky a Patrick bol nútený odmietnuť úlohy v tanečných filmoch aby predišiel zhoršeniu zranenia.

Zdroj: pinterest.com, mirror.co.uk