Na Slovensku sa scény ako z Ameriky začínajú kopiť. Len pred pár dňami Slovenskom otriasla správa o nešťastí vo Vrútkach, kde bývalí žiak vtrhol na školu a vyčíňal nožom, pričom došlo aj k úmrtiu. Teraz, po krátkej chvíli, sa opäť objavila na facebook profile Polícia Slovenskej republiky informácia o nešťastí v Banskej Štiavnici.

Podľa priloženého textu sa útok stal na jednej z ubytovní, kde starší muž zaútočil na svojich rodinných príslušníkov. Z miesta boli prevezené do nemocnice dve zranené osoby, a to bývalá manželka a syn podozrivého. Žene spôsobil vážne zranenia tým, že ju mal poliať neznámou horľavou látkou a synovi spôsobil strelné poranenie. K rozsahu zranení polícia nebude poskytovať žiadne bližšie informácie.

V prípade podozrivého muža ide o osobu, ktorá sa iba nedávno vrátila z výkonu trestu odňatia slobody, kde si odpykával trest za týranie blízkej a zverenej osoby. Zbraň, ktorú mal včera večer použiť nemal v legálnej držbe. Zrejme išlo teda o odplatu, keďže tento muž namieril svoj útok proti svojej vlastnej rodine, kvôli ktorej sa do väzenia pravdepodobne dostal (dostal sa tam kvôli sebe – pozn. redakcie).

Zdroj: KRPZBB
Zdroj: KRPZBB
https://www.facebook.com/KRPZBB/posts/1483396538537708

Zdroj: KRPZBB