Nerieš predstavujú ďalší klip a chystajú sa na Animal tour!? Vieš kde ich stretneš?

Čas plynie a k očakávaným a už aj vydaným albumom aktuálneho roka sa pridala skupina Nerieš. Dynamické duo v zložení Gabryell a Matej Straka vypustili album, ktorý obsahuje menej skladieb ako by fanúšikovia očakávali, no sú o to prepracovanejšie a už polovica z nich sa dočkala aj grafického spracovania.

🚨 Púštame medzi vás aj tretie videjko na singel #NaDen 🚨 Daj vedieť, čo na to hovoríš 🙏🏼✌🏼#NeriesDrboAnimal

Uverejnil používateľ Nerieš Nedeľa 18. marca 2018

 

Najprv skladba Animal, neskôr skladba Stále sme len deti. Ako posledná, ktorá sa dočkala je už tretia skladba s názvom Na deň. Pár dní sa vedelo o tom a fanúšikovia sa tešili, čím ich v klipe Nerieš prekvapia. Z ich dielne opäť vyšiel kvalitný vizuál, o ktorý sa postaral Samuell Hoffmann a hudobnú produkciu si vzal pod palec samozrejme Matej Straka. Klip vyšiel samozrejme na jednotku. Oddych, partia, zábava a samozrejme bezstarostný život. Takto si chalani predstavujú deň, keď sa zastavia.

Ďaľšia dobrá správa je pripravovaná Animal tour. Gabryell a Matej už zverejnili mestá a kluby, kde sa zastavia. Samozrejme, že svojich fanúšikov denne volajú a chcú sa s nimi stretnúť. Vyber si svoje mesto, kde sa prídeš zabaviť a neváhaj. Ako ich poznáme, určite si pripravili zaujímavú show.

Zdroj: youtube.com, instagram.com, facebook.com

Čítajte ďalej

JOIN THE DISCUSSION