Čas plynie a k očakávaným a už aj vydaným albumom aktuálneho roka sa pridala skupina Nerieš. Dynamické duo v zložení Gabryell a Matej Straka vypustili album, ktorý obsahuje menej skladieb ako by fanúšikovia očakávali, no sú o to prepracovanejšie a už polovica z nich sa dočkala aj grafického spracovania.

https://www.facebook.com/Neries.sk/posts/2215243365172205

 

Najprv skladba Animal, neskôr skladba Stále sme len deti. Ako posledná, ktorá sa dočkala je už tretia skladba s názvom Na deň. Pár dní sa vedelo o tom a fanúšikovia sa tešili, čím ich v klipe Nerieš prekvapia. Z ich dielne opäť vyšiel kvalitný vizuál, o ktorý sa postaral Samuell Hoffmann a hudobnú produkciu si vzal pod palec samozrejme Matej Straka. Klip vyšiel samozrejme na jednotku. Oddych, partia, zábava a samozrejme bezstarostný život. Takto si chalani predstavujú deň, keď sa zastavia.

Ďaľšia dobrá správa je pripravovaná Animal tour. Gabryell a Matej už zverejnili mestá a kluby, kde sa zastavia. Samozrejme, že svojich fanúšikov denne volajú a chcú sa s nimi stretnúť. Vyber si svoje mesto, kde sa prídeš zabaviť a neváhaj. Ako ich poznáme, určite si pripravili zaujímavú show.

https://www.instagram.com/p/BfiqXFDgG3w/

Zdroj: youtube.com, instagram.com, facebook.com