Rozhodne nie je svätec a rozhodne s ním nie je nuda. Reč je o 42-ročnom Francúzovi menom Rémi Gaillard. Hrdo ho môžeme pasovať za majstra zábavy, vtipu a kanadských žartíkov. Ak si o ňom ešte nepočul či nepočula, prečítaj si nasledujúce riadky. 

https://www.facebook.com/gaillardremi/posts/10154562915708525:0

 

Rémi pochádza z francúzskeho mesta Montpellier a narodil sa 7 februára. Pozornosť médii a veľkú fanúšikovskú základňu získal hlavne vďaka svojím vtipným scénkam a natáčaniu videí, kde robí prieky policajtom, náhodným okoloidúcim alebo paroduje známe filmové scény (napr. Rocky Balboa a podobne) a hlavne narúša športové a iné udalosti.

Mimo iného je tento chlapík držiteľom celkom zaujímavého rekordu. Na svojom krku má 598 žalôb, takže je rekordmanom v počte obvinení.

Medzi jeho najviac legendárne „žartíky“ patrí napríklad ten, keď sa na finále Francúzskeho pohára vo futbale primiešal do tímu víťaza, oslávil s nimi na ihrisku titul a dokonca mu ako hráčovi na štadióne zagratuloval francúzsky prezident. Postavil sa na stupienok pre víťaza Tour de France, stihol si aj zasúťažiť v kulturistickej súťaži Mr. Universe. Z bežného života je známa scéna, kde paroduje postavu Rockyho, ďalej napríklad scéna s kengurou alebo slimákom. Však sa presvedčte a pozrite si pár videí, ktoré sú dôvodom viacerých jeho obvinení.

Rémi ako slimák:

Rémi oslavuje výhru francúzskeho pohára:

Rémi a PacMan:

Rémi a Mario kart:

Rémi kengura prank:

Rémi a futbal:

Rémi a desaťboj:

Rémi ako Rocky:

Zdroj: remigaillard.cz, youtube.com, wikipedia.org