Nie je žiadnym tajomstvom ak poviem, že Turecko sa právom môže popýšiť romantickými seriálmi, ktoré majú často väčšiu sledovanosť ako tie slovenské. Stačí len zakotviť v pamäti a pripomenúť si obľúbené turecké telenovely. Nikdy nezabudnem na krásnu Šeherezádu z telenovely Tisíc a jedna noc, ktorá si svojou krásou, dobrotou a láskou získala nejedného fanúšika. Príbeh ťažko skúšanej Šeherezády, ktorá to v živote nemala vôbec jednoduché. Pre záchranu svojho syna je ochotná urobiť čokoľvek.

Hrdinovia seriálu Tisíc a jedna noc | Feminity.sk

Sultán! Nádherný romantický seriál s prvkami histórie, ktorý sa stal tiež veľmi sledovaným na televíznych obrazovkách. Divoká a krásna Alexandra príde o celú svoju rodinu a ocitá sa v Osmanskej ríši pri vládcovi Sultánovi, do ktorého sa zamiluje. Príbeh o veľkej láske, pre ktorú však bude musieť umrieť nie jeden človek.

Él conocerá el amor, ella el poder

Najnovšia turecká novinka, ktorá beží na televíznych obrazovkách od 4.1.2021 si za veľmi krátky čas dokázala získať celé Slovensko. Spútaný motýľ! Už len samotný názov nám povráva o tom, že hlavná hrdinka Reyyan to v živote nemá vôbec jednoduché. Mladé, krásne, nápomocné a dobré dievča, ktoré sa v živote nikdy ničím neprevinilo.

Katherine 🦋 on Twitter: "❤❤ #Hercai #Reyyan #EbruȘahin… "

Jej detstvo sa však vôbec nepodobá detstvu šťastných detí. Starý otec  Nasuh ju od malička nemá v láske, čím sa ani netají. Reyyan sa celý život pokúša nájsť odpoveď na otázku, čo zlé urobila, že si zaslúžila takéto správanie. Sama sa stane obeťou poníženia, aké by som nepriala zažiť ani svojmu najväčšiemu nepriateľovi. Keď je presvedčená o tom, že jej život už nemá zmysel objaví sa pohľadný Miran. Medzi oboma preskočí jasná iskra a čoskoro sa začne Miran uchádzať o ruku Reyyan. Nič nie je však také, aké sa na prvý pohľad zdá.

Image about famous in | Love Me Hard | by F I E R Y

Radosť, smiech a veľkú lásku čoskoro vystriedajú slzy smútku a sklamania. Miran sa uchádzal o ruku Reyyan len z jediného dôvodu. Z pomsty! Pred dávnymi rokmi sa jeho rodičia stali obeťou rodiny Reyyan. Miran plánuje svojich rodičov pomstiť za akúkoľvek cenu. Neráta však s tým, že osud mu ešte poriadne zamieša karty. Každým dňom sa začína pomsta a nenávisť podobať láske, proti čomu veľmi ťažko bojuje.

Miran zo Spútaného motýľa exkluzívne: Toto odkazuje slovenským fanúšikom |  Televízia Markíza

V momente, keď sa krásna Reyyan zamiluje do Mirana, prežíva najkrajšie obdobie svojho života. Po láskyplnej noci nastane kruté peklo. Miran chladne Reyyan povie, že pre neho to bolo len dobrodružstvo. Reyyan sa v tej chvíli zrúti celý svet. Hoci je pomsta vykonaná, Miran sa necíti ako víťaz. Práve naopak. Nemôže sa zmieriť s tým , ako sa k Reyyan zachoval a ako veľmi jej ublížil. Rozhodne sa všetko odčiniť. Tentokrát je však Reyyan tá chladná a Miran bude musieť podstúpiť veľmi dlhú cestu na to, aby mu bola schopná jedného dňa odpustiť.

Hercai: Season 2 Episode 4 Recap and Review | Turkish Series News | Dizilah

Netradičný romantický príbeh dvoch mladých ľudí, ktorých rozdelí krutá minulosť. Zvíťazí minulosť a nepravdivé informácie nad dobrom a skutočnou láskou? Nenechajte si ujsť ďalšiu časť obľúbeného seriálu v pondelok 20:30 na televízii Doma.

Netajím sa tým, že som veľkou milovníčkou seriálov. V posledných rokoch najviac sledujem turecké novinky, ktoré ma ešte nikdy nesklamali. Upútavka Spútaného motýľa ma okamžite zaujala a vtiahla ma do samotného deja. Hoci je seriál na Slovensku vysielaný len týždeň, už teraz sa do neho zamilovala celá moja rodina. Za veľký prínos považujem aj nádhernú hudbu, ktorá bola zložená k premiérovému seriálu. Už len zo samotnej hudby naskakujú zimomriavky. Vrelo odporúčam nazrieť do dejovej línie tohto príbehu a nebudete ľutovať. Ja už len odpočítavam dni a teším sa na ďalšiu pondelkovú časť romantického seriálu.

Hercai Episode 43 English Subtitles - Ask Laftan Anlamaz Hindi

Zdroj: cojee!?|Video: YouTube.com|Foto: mediaboom.sk