V poslednom čase sa všetci obávajú len jedného. Koronavírusu! Podľa môjho názoru však nielen korona je nebezpečná. Vo svete sa dejú omnoho hroznejšie veci, ktoré s ňou vôbec nesúvisia. V piatok medzi Čachticami a Novým Mestom nad Váhom sa stala dopravná nehoda, ktorá si vyžiadala aj svoju obeť. 42 ročná Martina, bola matkou troch detí, ktoré nadovšetko milovala. Svoje deti už nikdy neobíme.

Martina († 42):

Vodič Nissanu z doposiaľ neznámych príčin vošiel do protismeru, čím spôsobil dopravnú nehodu. Musel sa podrobiť aj dychovej skúške, pri ktorej zostali policajti naozaj nemilo prekvapení. 1, 60 promile naozaj prekvapí.

Z Martininho

Sestra nebohej Erika prehovorila o tom, aké to celé v skutočnosti bolo. Dcéry nebohej Lenka a Mirka išli v aute Lenkinho priateľa za mamou. Najhoršie na tom všetkom je to, že po nebohej Martine, ktorá rodinu nadovšetko milovala zostali tri dcéry.

Mama Martina

„Bola to najlepšia sestrička, stále usmievavá, obetavá. Nikdy sa na nič nesťažovala, pomáhala každému, kto ju poprosil. Bola to žena pre všetko, zvládala mužské aj ženské práce,” prehovorila zronená sestra Erika.

K tragická

Zdroj: cas.sk|Foto: facebook.com