Selena Gomez patrí dlhé roky medzi najvýraznejšie známe tváre, a to najmä v očiach mladšej generácie. Vo svojej kariére sa striedavo venuje herectvu a hudbe, pričom od hudby si teraz dopriavala chvíľku pauzu. Tá však konečne skončila!

Nie je ničím neobvyklým, že čokoľvek Selena Gomez vypustí do sveta, to sa stane hitom. Jej nový hit Single Soon pravdepodobne nebude výnimkou. Ide o rytmickú letnú pieseň, ktorá priam nabáda k tomu si na ňu zatancovať. Text je jednoduchý, ale chytľavý a budete si ho pospevovať skôr, než si to vôbec uvedomíte.

Vzťahový život Seleny Gomez bol už od jej mladého veku pod drobnohľadom verejnosti. Začalo to jej turbulentným vzťahom s Justinom Bieberom, s ktorým si ju ľudia spájajú aj dodnes. V posledných rokoch si však svoj romantický život viac strážila: „Vytvorila som si celý tento súkromný život, ktorý bol len môj, a mám pocit, že teraz musím tieto príbehy rozprávať a ľudia sa budú pýtať veľa otázok,“ približuje Gomez.

Vo videoklipe to speváčke veľmi sekne a vyzerá tam skutočne spokojne. Fanúšikovia sa tak určite tešia, keďže Selena Gomez má za sebou niekoľko naozaj ťažkých období. Pieseň je veselá, optimistická a v skvelom tempe. Mladá speváčka v ňom spieva o radosti zo slobodného života, pričom si vďaka tomu uvedomuje svoju hodnotu.

Okrem toho momentálne Gomez pracuje aj na svojom štúdiovom albume, ktorý však zatiaľ nie je dokončený. „Už nejaký čas sa všetci pýtate na novú hudbu. Keďže som ešte neskončila s SG3, chcela som vydať zábavnú pieseň, ktorú som napísala pred časom, a ktorá je ideálna na koniec leta,“ zverejnila speváčka na svojom Instagrame. My môžeme iba potvrdiť, že táto skladba jej skutočne vyšla a koniec leta naozaj spríjemní.

Mohlo by vás zaujať!?

Zdroj: billboard.com, elle.com / Foto: youtube.com/SelenaGomezVEVO