Kelly Clarkson je známa svojím ohromným talentom a famóznym hlasom. Na hudobnej scéne sa pohybuje už dlhú dobu, pričom má na konte niekoľko nestarnúcich a milovaných hitov. Tentokrát prichádza so zmyselnou letnou novinkou!

Hudobníčka momentálne pracuje na príprave svojho desiateho štúdiového albumu, ktorý bude niesť názov Chemistry. Tento album plánuje speváčka vydať už 23. júna. Tvorí ho celkovo štrnásť piesní, pričom dve z nich, Mine a Me, boli vydané už 14. apríla, pretože Kelly Clarkson nechcela vydať len jeden singel, ktorý by reprezentoval celý album. Celkovo sa tak novom albume snaží prezentovať lásku a vzťah ako také, nie len jednu ich časť, či už smutnú alebo šťastnú. Vzťah je podľa tejto hudobníčky komplexná záležitosť, ktorá má svoje svetlé aj tmavé chvíle. Tak sa teda rozhodla koncipovať aj svoj nový album.

„Jedna vec, ktorú som sa naučila pri mnohých terapiách je to, že to nie je len o zlom. Bolo to celé. Neznamená to, že všetko je zlé,“ priblížila speváčka počas svojho dvojhodinového koncertu určeného na promovanie albumu. Pri tvorbe nového albumu ju inšpiroval vlastný vzťah s jej bývalým manželom Brandonom Blackstockom, s ktorým tvorili manželský pár takmer 7 rokov a v júni 2020 sa rozviedli.  

Tretí singel vyšiel ešte pred vydaním albumu

Dnes vydala Kelly Clarkson ďalší singel, ktorý nesie názov Favorite Kind of High. Táto pieseň má predstavovať pocity, ktoré človek pociťuje zo stretnutia s niekým špeciálnym. „Mať s niekým chémiu je neuveriteľný a ohromujúci pocit. Akoby ste v tejto veci ani nemali na výber,“ ako popisuje samotná Clarkson, „keď máte s niekým chémiu, iba vás to k sebe ťahá. To môže byť dobré aj zlé. Tento album vás vezme na všetky cesty, ktorými by vás mohla zviesť chémia.“

O hudobnom talente tejto umelkyne dnes určite nikto nepochybuje. Momentálne predstavuje jeden z najsilnejších hlasov svetovej hudobnej scény. Počas svojej kariéry sa stala víťazkou nie len troch cien Grammy, ale aj mnohých iných ocenení. Jej piesne sa pravidelne vyskytujú na popredných miestach hudobných rebríčkov. Medzi jej najznámejšie hity patrí napríklad pieseň Because of You, Stronger alebo Breakaway, ktoré majú na hudobných platformách stovky miliónov prehratí.

Mohlo by vás zaujať!?

Zdroj: variety.com, billboard.com, britannica.com / Foto: youtube.com/kellyclarkson