The Walt Disney Studios patrí medzi najznámejšie a najúspešnejšie štúdia sveta. Zaoberá sa nie len animovanými filmami, ale dnes už vo veľkej miere aj live action filmami a rôznymi inými projektami. Bratia Walt Disney a Roy O. Disney založili toto štúdio 16. októbra v roku 1923.

To znamená, že práve 16. októbra tohto roka bude The Walt Disney Studios oslavovať svoje 100. narodeniny.  Tento skutočne výnimočný deň môžete spolu s Disney štúdiom osláviť aj vy! Urobiť tak môžete v pražskej O2 Arene, a to konkrétne so špeciálnym narodeninovým Disney koncertom.

Disney 100 koncert / Zdroj: o2arena.cz

„Počas vystúpenia zaznejú najznámejšie melódie z filmov a seriálov Marvel, Star Wars, Piráti z Karibiku, hudba zo sveta štúdia Pixar a samozrejme hity z najslávnejších disneyoviek Frozen, Kráska a zviera, Encanto, Leví kráľ, a mnohých ďalších, z ktorých mnohé sú ovenčené Oscarmi a inými oceneniami. Na ohromnej obrazovke pritom budú v priebehu celej show premietané tie najkrajšie zábery a multimediálne projekcie zo spomínaných filmov, rozprávok a seriálov,“ sľubuje oficiálny popis udalosti.

Ide o naozaj unikátnu akciu, ktorá sa už nebude opakovať, pričom prebehne na deň presne po sto rokoch od vzniku The Walt Disney Studios. Pripravte sa na nostalgické a dojímavé momenty, ktoré vás chytia za srdce. „Spolu s Hollywood Sound Orchestra, speváckym zborom a zahraničnými solistami vystúpi aj Monika Absolonová, Míša Tomešová a Jan Bendig. Spoločne sa postarajú o úplne výnimočný hudobný zážitok pre všetky generácie a celým večerom bude sprevádzať Libor Bouček.“

Vstupenky na túto akciu si môžete zakúpiť v sieťach Ticketportal alebo Ticketmaster. Môžete si vybrať vstupenky v cene od 1290 do 3600 českých korún. Pokiaľ ste teda skutočný Disney fanúšik, táto akcia bude niečo pre vás!

Mohlo by vás zaujať!?

Zdroj: o2arena.cz, ticketportal.cz / Foto: freepik.com, o2arena.cz