MAIREE si splnil ďalší sen, ktorý by mu nie jeden slovenský DJ závidel. Vlastným menom Miroslav Svaty je producent, skladateľ a Dj, ktorý so svojou latino skladbou “PAPAPA” rozvíril slovenský youtube a dnes má vyše 15 miliónov videní.  Mairee bol prvým slovenským DJ-om, ktorému sa podarilo vypredať bratislavskú Incheba Expo Arénu.  Po dlhšej pauze sa teraz pripomenul na legendárnom Tomorrowlande.

Súčasťou jedného z najprestížnejších hudobných festivalov sveta, Tomorrowland 2023, bol aj talentovaný slovenský DJ a producent Mairee, ktorý svojím vystúpením vytvoril nezabudnuteľný zážitok pre tisíce nadšených fanúšikov z celého sveta. Počas uplynulých dvoch víkendov (20.-23.7. a 27.-30.7.) sa festival Tomorrowland konal v grandióznej atmosfére, s impozantnými scenériami a tými najväčimi hviezdami elektronickej hudby.

Link na priame vystúpenie

“Toľko zimomriavok, emócií, sĺz v očiach a neskutočná šialená energia zároveň… Uff! Stále nemám slov ku všetkým pocitom, ktoré som včera cítil, ale chcem vám všetkým poďakovať, ľudia, pretože bez vašej podpory by toto nikdy nebolo možné”, napísal na svojej sociálnej sieti dojatý Mairee.

Napriek nepriaznivému počasiu a skoršej hodine sa pred pódiom zhromaždilo okolo 20 000 fanúšikov, ktorí vytvorili neskutočnú atmosféru. Týmto sa skladba „Darker Days“ stala pre Maireeho veľkým míľnikom v jeho producentskej kariére. Okrem supportu od jeho pravidelných podporovateľov ako sú Timmy Trumpet, Dimitri Vegas & Like Mike, Blasterjaxx a mnohých ďalších bola zahraná  aj v radio show Armin Van Burena. Tam kde sa jeho skladba dostala po prvykrát a získal tak podporu od 10 z 10 top DJ-ov na svete. Avšak to nie je jediná skladba, ktorá prilákala pozornosť. Mairee predviedol aj doteraz nezverejnenú skladbu s názvom „Touch Me“, ktorú zahrala priateľka Dimitriho Vegasa – MATTN, na hlavnom pódiu.

 „Tomorrowland je pre mňa vždy špeciálnym miestom. Som nesmierne vďačný za možnosť podeliť sa o svoju hudbu s takýmto skvelým publikom a za podporu od všetkých mojich fanúšikov,“ povedal Mairee po svojom vystúpení.

Mairee je hrdým zástupcom slovenskej hudobnej scény. Jeho prínos do sveta elektronickej hudby je neoceniteľný, o čom svedčia aj reakcie z najprestížnejšieho elektronického festivalu na svete.

Možno ťa zaujme!?

Zdroj: Jana Trellová PR/Brand Manager, redakcia ČoJee!? / Foto: Tomorrowland.com, www.instagram.com/mairee.dj/