Barbadoská popová speváčka Rihanna oznámila svojim fanúšikom skvelú správu. Jej funclub sa o tehotenstve dozvedel prostredníctvom vyjadrenia samotnej speváčky. To, čo však nasledovalo po oznámení radostnej noviny, bolo skutočne nemiestne a nevhodné.

Rihanna najskôr oznámila na sociálnych sieťach svoje tehotenstvo, no komentáre, ktoré so samotným tehotenstvom súviseli doslova odignorovala. Budúca mamička namiesto reakcie na priaznivé komentáre urobila niečo úplne iné a nečakané. Podelila sa o záber, v ktorom predvádza svoj nový červený rúž pre svoju značku líčidiel Fenty. Na jednej fotografii mala na sebe červené tielko, ktoré ladilo s karmínovým odtieňom na jej perách. Fanúšikovia nešetrili speváčku komentárov na jej príspevok.

Rihanna upsets fans as she breaks her silence following her pregnancy  announcement - Mirror Online

„Myslím, slečna madam… toto nie je to, čo by sme teraz od vás chceli vidieť. Namiesto toho, aby ste oznámili svoje tehotenstvo, radovali sa z neho a s radosťou odpisovali na komentáre svojich fanúšikov robíte presný opak. Zverejňujete značku svojho nového rúžu, čo je v tejto situácii skutočne nepodstatné. Uverejnite radšej svoje tehotenské fotky, tomu sa potešíme určite viac, ”otvorene napísal jeden z fanúšikov.

Boyfriend A$AP Rocky told GQ that Rihanna was 'the one'

Rihanna zverejnila správu, že čaká dieťa so svojím rapperom minulý piatok po tom, čo spolu pózovali v Harleme. Nešetrila honosným a luxusným výzorom, pri ktorom použila ružový Chanel kabát, zlaté retiazky a nízke roztrhané džínsy, zatiaľ čo A$AP Rocky mal na sebe voľné kožené nohavice. Rapper nazval Rihannu láskou svojho života.

PRVÉ FOTO Rihanna oznámila tehotenstvo vo veľkom štýle!

Zdroj: mirror.co.uk|Foto: MIRROR.CO.UK/GC IMAGES

Reklama