Amfiteáter v Galante sa stane miestom výnimočnej zábavy a splynutia žánrov. Na tejto kultúrnej akcii si môžete vychutnať vystúpenie dvoch skvelých umelcov, pričom každý je predstaviteľom úplne iného hudobného štýlu!

Rozlúčka s letom sa uskutoční na Amfiteátri v Galante, ktorý sa nachádza na Mierovom námestí. Samotní organizátori podujatia sľubujú „veľkolepý koncert“, ktorý sa má konať už ďalší týždeň v piatok, a teda 1. septembra.

Celé podujatie štartuje vo večerných hodinách, o 19:00. Na akcii predvedie veľkú šou ako prvý Patrik „Rytmus“ Vrbovský, pričom jeho šou začína už o 19:15. Po jeho relatívne krátkom sete následne pódium preberie kráľ československej popove hudby, Michal David. Zaspieva spolu s hudobnou skupinou Kvatro, ktorá ho zvyčajne sprevádza na všetkých jeho vystúpeniach. Koncert Michala Davida začne o 20:00 a nemali by ste si ho nechať ujsť.

Po oboch koncertoch sa následne začne skvelá oldies párty, ktorá má trvať až do skorých ranných hodín. Pokiaľ si tak chcete užiť koniec leta naozaj vo veľkom štýle, Rozlúčka s letom na Amfíku v Galante môže byť to pravé pre vás!

Rozlúčka s letom / Zdroj: galanta.sk

„Príďte si užiť záver leta na Amfiteáter v Galante, kde Vás čaká bohatý hudobný program. Hviezdou večera bude najväčší československý hitmaker Michal David. Nebudú chýbať jeho veľké hity ako Nonstop, Céčka, Discopríbeh. Pred ním sa môžete tešiť na Patrika „Rytmusa“ Vrbovského. Záver večera bude patriť oldies party. Tak neváhajte a príďte sa zabaviť,“ ako pozýva na akciu priamo Mestské kultúrne stredisko Galanta.

Dajte si však pozor na ceny vstupeniek. V predpredaji na stránkach Ticketportal si ich môžete zadovážiť za 25 eur. Vstupenky budú na predaj aj na mieste podujatia, tam si však už priplatíte, pretože budú stať 35 eur.

Mohlo by vás zaujať!?

Zdroj: galanta.sk, ticketportal.sk, domkulturyga.sk / Foto: galanta.sk, youtube.sk/SJKSHOW