Rok 2022 je v plnom prúde a seriály a filmy, ktoré sa k nám dostanú už v apríli nájdete nižšie!

V apríli 2022 sa na naše obrazovky vrátia niektoré milované seriály, vrátane Fear the Walking Dead a Elite. Mesiac sa začína aj napríklad novou Marvelovkou s Jaredom Letom v hlavnej úlohe. Dočkáme sa konečne a prídu k nám i nové Fantastické zvery?

Filmy

Morbius (01/04)

To, čo sa na prvý pohľad javí ako radikálny úspech, sa čoskoro ukáže ako liek, ktorý je potenciálne horší ako choroba.

Fantastické zvery: Tajomstvá Dumbledora (15/04)

Albus Dumbledore vie, že Gellert Grindelwald sa chystá prevziať kontrolu nad čarodejníckym svetom. Preto poverí Magizoológa Newta Scamandera, aby viedol neohrozený tím čarodejníkov na nebezpečnej misii, kde sa stretávajú so starými i novými zvermi i s rastúcou Grindelwaldovou légiou nasledovníkov.

The Unbearable Weight of Massive Talent (23/04)

Nicolas Cage súhlasí s plateným vystúpením na narodeninovej oslave superfanúšika miliardára, v skutočnosti je však informátorom CIA, keďže fanúšik miliardára je drogový kráľ.

The Aviary (29/04)

Dve ženy utekajú do púšte Nového Mexika, aby unikli z pazúrov zákerného kultu. Napriek tomu, že utiekli, sú teraz pohltené strachom a paranojou a nevedia sa zbaviť pocitu, že ich niekto prenasleduje. Keďže sa ich zásoby zmenšujú a zmysly im začínajú zlyhávať, stoja pred hroznou otázkou: ako utiecť pred nepriateľom, ktorý žije vo vašej hlave?

Seriály

Elite (08/04)

Každá sezóna Elite má iné, napínavé tajomstvo. Tá prvá bola o tom, kto zabil Marina. Potom sme sa v druhej zamerali na zmiznutie Samu, tretia naopak rozprávala príbeh o vražde Pola. Ako nás teda prekvapí piata?

Fear the Walking Dead (10/04)

Vďaka popularite originálneho seriálu The Walking Dead sa k nám dostáva i ôsma séria tohto spinoffu, ktorá bude mať premiéru 1. apríla a bude pozostávať zo 16 epizód.

Anatomy of a Scandal (15/04)

Nový seriál popisuje infiltráciu britskej elity prostredníctvom osobného a politického škandálu. Inými slovami, záleží viac na pravde alebo na privilégiách?

Russian Doll (20/04)

Drsná a chytrá tvorkyňa newyorských videohier Nadia pije, fajčí a smilní aj napriek svojim 36. narodeninám. Nečakane však strašným spôsobom zomrie. Potom sa zobudí na narodeninovej oslave a tá istá noc sa začne odznova, a znova, a znova. Pokračovania tohto príbehu z roku 2019 sa dočkáme už 20. apríla!

Ozark (29/04)

Nové epizódy stredozápadnej drámy o zločine a drogách od Netflixu debutovali v januári. Tým sme sa dostali na začiatok konca tohto seriálu, predsa len to ale nebol úplný koniec, druhá časť poslednej série sa k nám dostane koncom apríla!

Mohlo by Vás zaujímať:

Zdroje: Čojee!?, moviefone.com | Foto: instagram.com/morbiusmovie, instagram.com/fantasticbeastsmovie, instagram.com/ozark, instagram.com/elitenetflix, instagram.com/jaredleto, instagram.com/russiandollnetflix, imdb