Týchto 5 trilerov je perfektných nielen na zahnanie nudy! Sú známe aj ako medzinárodné, preto prinášajú kúsok z krajiny, v ktorej sa odohrávajú.

Ak máte radi trochu intríg, dobrodružstva a napätia, nenechajte si ujsť niekoľko trilerov, ktoré odporúčame. Od hackerov až po infiltrovanie polície, toto je 5 trilerov, vďaka ktorým sa určite nebudete nudiť.

zoznam trilerov

Tehran

Tamar Rabinyan hrá úlohu židovskej počítačovej hackerky, ktorá sa vracia do svojej domovskej krajiny Iránu na svoju prvú misiu pre Mossad. Táto strhujúca špionážna show je plná vzrušenia. S dialógmi v hebrejčine, angličtine a perzštine, vďaka ktorým si na ňu budete chcieť určite nájsť čas.

Tehran je k dispozícii na streamovanie na Apple TV+.

Lupin

Desaťročia po tom, čo jeho otca obvinili z krádeže, sa Assane Diop rozhodne pomstiť mocnej rodine stojacej za touto nespravodlivosťou. A to pomocou knihy o džentlmenskom zlodejovi Arsène Lupinovi. Triler uchváti divákov, pretože je zábavné ho sledovať. Okrem toho, že Assane používa prevleky, môžete tiež cestovať cez obrazovku do Paríža, kde uvidíte krásne miesta, kde sa triler natáča.

Jeden z mnohých trilerov, ktorý nájdete na streamovanie na Netflixe.

My Name

Yoon Ji-woo poháňa pomsta. Potom, čo je jej otec zavraždený, Yoon Ji-woo vloží svoju dôveru do zločineckého šéfa Choi Mu-jina a rozhodne sa infiltrovať do polície. Táto žena urobí čokoľvek, aby pomstila svojho otca, keď manipuluje so svojimi kolegami a hľadá pravdu.

My Name je k dispozícii na streamovanie na Netflixe.

Ultraviolet

Poľský krimiseriál Ultraviolet má atypický prístup k zločinu. Keď sa Aleksandra „Ola“ Serafin-Łozińska domnieva, že polícia nepracuje dostatočne tvrdo na vyriešení vraždy mladej ženy, spojí sa so skupinou amatérskych detektívov. Tí si hovoria Ultraviolet. Pomocou svojich schopností spolupracujú pri riešení zločinov.

Ultraviolet taktiež nájdete na Netflixe.

You are wanted

You Are Wanted je nemecký triler, ktorý slúži aj ako nočná mora v oblasti kybernetickej bezpečnosti. Keď sa manažér hotela Lukas Franke stane obeťou kybernetického útoku, jeho život sa roztrhne na kusy. Lukas musí sám prísť na to, ako očistiť svoje meno a zistiť, kto je zodpovedný za zmenu údajov, ktorá mu zničila život. Najvzrušujúcejšia časť You Are Wanted je tá najstrašidelnejšia: každý z nás môže byť Lukas.

You Are Wanted je k dispozícii na Amazon Prime.

Mohlo by Vás zaujímať:

Zdroje: ew.com | Foto: pixabay