Každá žena túži byť neopakovateľne krásna, upravená a obdivovaná. Kozmetické prípravky stoja v živote každej ženy na nenahraditeľnom mieste. Parfém, šampón, rúž či telové mlieko? Je toho skutočne veľa, no čo je najdôležitejšie? Čo by rozhodne nemalo chýbať vo svete každej ženy, ktorá si potrpí na krásu, zvodnosť a eleganciu?

Pena do kúpeľa

Je niečo krajšie ako večerný kúpeľ s penou? Myslím si, že po náročnom dni je to tá najvhodnejšia alternatíva. Horúci kúpeľ s vôňou podľa vlastného výberu dokonale prispeje k uvoľneniu celého tela. Nádherná vôňa, ktorá sa šíri celou kúpeľňou doslova opantá vaše zmysly, odbúra stres a navodí každú ženu na tú správnu relaxačnú vlnu.

Telové mlieko

Telové mlieko je nevyhnutná časť kozmetiky, ktorú by mala využívať každá žena. Po uvoľňujúcom kúpeli nie je nič lepšie ako naniesť na pokožku primerané množstvo telového mlieka, ktoré chráni našu pokožku pred suchom. Každý večer by žena mala venovať dostatočnú pozornosť aplikovaniu telového mlieka na svoje telo a samotnej hydratácií.

Šampón na vlasy

Nie nadarmo sa hovorí, že krásne vlasy sú vizitkou každej ženy. Nie je to len mýtus ale skutočná pravda. Každá žena si musí vyberať šampón na základe typu svojich vlasov. Existuje mnoho šampónov, no ženy často nevedia po akom siahnuť. Existujú produkty na oslabené a lámavé vlasy, krásny vzhľad no aj šampóny na obnovu vlasov a vlasovej pokožky.

Maska na vlasy

Ak nemáte vlasy podľa vašej predstavy, nozostáva Vám iné ako hľadať a objaviť vlasovú masku vhodnú pre vaše vlasy. Ja som hľadala vhodnú vlasovú kozmetiku roky, keďže moje vlasy neboli vôbec krásne, hebké a na pohľad zdravé. Práve naopak. Neustále pripomínali poletujúce páperie a nepôsobili dojmom upravenosti. Až do momentu, kým som nenašla masku vhodnú pre môj typ vlasov. Nie je síce najlacnejšia, no skutočne stojí za to. Výsledok je neopísateľný.

Olej na vlasy

Bez oleja na vlasy sa z domu ani nepohnem. Vždy po dôkladnom umytí vlasov a použitím masky na vlasy, nemôžem zabudnúť na dôležitú vec. Na končeky vlasov jemne rozotriem olej na vlasy, čím celkový vzhľad vlasov pôsobí zdravšie, krajšie a zvodnejšie. Samozrejme, že nie každý olej je vhodný pre každú ženu. Ja som našla svoj vyhovujúci a dúfam, že máte aj vy ten svoj.

Micelárna voda

Micelárna voda sa bez najmenších pochýb musí nachádzať v kozmetickej taštičke každej ženy. V súčasnosti sa venuje líčeniu každá druhá žena, čo znamená, že bez odličovacej vody sa ďalej nepohne. Vždy po náročnom dni prechádza na svoju typickú večernú rutinu, v ktorej sa dokonale venuje dôkladnému odličovaniu svojej pleti. Použitím vhodnej micelárnej vody je pleť ženy na druhý deň vláčnejšia a pôsobí zdravšie a dokonalejšie.

Peeling

Priznám sa, že peeling som nikdy nepoužívala, no počas posledných dvoch rokov si život bez neho nedokážem skutočne predstaviť. Myslím si, že ženy sa najčastejšie sťažujú na nedokonalú pleť, akné a rôzne nedokonalosti bijúce do očí. Ja som bojovala tiež s týmto problémom, no odkedy využívam peeling podľa vlastného uváženia a výberu, som spokojná.

Voňavka

Žena a vôňa! Tieto dve slová veru idú dokopy. Nie nadarmo sa hovorí, že vôňa prezradí o samotnej žene viac ako by v skutočnosti mala. Ja si život bez kvalitnej vôňe nedokážem predstaviť. Či už sa chystám na párty, pohovor alebo inú činnosť, voňavka v mojej kabelke nikdy chýbať nemôže. Uprednostňujem svieže a kvetinové vôňe, ktoré mi vždy skrášlia deň. Po akom type voňavky siahate Vy?

Make-up, púder, kozmetický štetec

Život bez úpravy? Nikdy! Týmto heslom sa mnoho rokov riadim aj ja. Nie nadarmo sa predsa hovorí, že výzor je prvým kľúčom k samotnému úspechu. Každá žena uprednostňuje iný typ líčenia, čo je vskutku pochopiteľné. Ani ja nie som výnimkou. Preferujem jemné a decentné líčenie v hnedých odtieňoch, no nezanevriem ani na jemné fialové zvýraznenie.

Špirála

Zvýraznenie rias je neodkladnou súčasťou každej ženy. Zastávam názor, že žena, ktorá používa make-up nemôže zabúdať ani na oči, ktoré sú na tvári každej ženy skutočne dôležité. Často práve upravené ženské oči upútajú pozornosť okoloidúceho muža. Lepenie umelých rias neuznávam, keďže si myslím, že každá žena by nemala zabúdať na jednoduchosť a svoju prirodzenosť.

Zdroj|Foto: ČoJee.sk

reklama