Mayyas, obľúbený tanečný súbor si domov odnáša 1 milión dolárov a dostane príležitosť stať sa hlavným predstaviteľom show v Las Vegas. Na druhom mieste sa umiestnila tanečnica Kristy Sellarsová. Počas emotívneho dvojhodinového finále boli odhalené výsledky verejného hlasovania. Vystúpenie tanečného súboru v pozadí zlatého osvetlenia bolo slovami neopísateľné.

Začiatkom tohto mesiaca tanečná skupina predviedla hypnotický tanec v semifinále. Predviedla aj hadovitú rutinu s arabskými melódiami. Tanečníci vystupovali v zlatých outfitoch, čím pôsobili ešte výraznejšie ako ktokoľvek iný zo súťažiacich. V júni skupina predviedla vystúpenie, ktoré ich okamžite posunulo pred brány samotného finále.

Veľkým prínosom je fakt, že skupina sa neobjavila na pódiu po prvýkrát. Porotcom bola známa už veľmi dávno. Zakladateľ tohto súboru Nadim Cherfan tancoval už od detstva. Jeho vášeň k tancu napokon prerástla až do založenia vlastnej tanečnej skupiny. Ešte pred založením súboru spúšťal svoje vlastné tanečné kurzy v okolí mesta Libanon.

V roku 2019 sa súbor Mayyas objavil v šiestej sérií Arabs Got Talent. Túto show napokon aj vyhral so sumou 53 333 dolárov. V tom istom roku sa tanečníci zúčastnili aj na British Got Talent. Mayyas prehovoril otvorene aj o svojej rodnej domovine a finálnom vystúpení.

„Libanon je veľmi krásna krajina, no žijeme aj každodenný boj. Nedokážeme vyjadriť aj fakt, ako sme sa cítili pri záverečnom vystúpení,” prehovoril Mayyas.

Zaujíma Vás…?

Zdroj: thenationalnews.com|Video: YouTube.com