Aldea Music oslavuje svoje prvé výročie na hudobnej scéne a plánuje to poriadne roztočiť vo veľkom štýle. Pozvanie do Bratislavy prijalo zoskupenie „FCKNG SERIOUS“ na čele s najžiadanejším svetovým DJ-om, Borisom Brejchom.

Aldea Music sa už takmer rok snaží priniesť hudobným fanúšikom úplne iný eventový rozmer, na aký boli ľudia doteraz zvyknutí. Ich najväčšou záľubou je cestovať po celom svete a inšpirovať sa rôznymi kultúrami, aby na Slovensko priniesli kvalitu a niečo, čo u nás ešte nikdy predtým nebolo. Môžete sa o tom presvedčiť naživo na ich veľkolepej oslave, ktorá sa uskutoční 16. septembra v Incheba Expo Aréne, kde zavíta DJ všetkých čias!

DJ Boris Brejcha

Hlavným hosťom bude jeden z najžiadanejších svetových DJ-ov a producentov Boris Brejcha. Okrem neho sa predstavia aj členovia spoločného vydavateľstva „FCKNG SERIOUS“, a to Ann Clue a Moritz Hofbauer. Predskokanom sa ako jediný Slovák pred týmito zahraničnými hviezdami predstaví DJ a producent Bizzare, ktorý odohrá svoj set v štýle deep/melodic house.

,,Naším prvým eventom bol takisto Boris Brejcha a tento event bol vypredaný do 24 hodín! No veľké množstvo našich aj Borisových fanúšikov si túto udalosť nemohli užiť. Z toho dôvodu sme sa rozhodli na naše prvé narodeniny priniesť na Slovensko opäť Borisa, no tentokrát v oveľa väčšom rozmere. Svedčí o tom aj fakt, že si ho spoločne užijeme vo vypredanej bratislavskej Inchebe, kde spolu s Borisom prídu aj členovia jeho labelu, Ann Clue a Moritz Hofbauer. Bude to nepochybne obrovská show, ktorú si bude môcť užiť oveľa väčšie publikum ako minulý rok,“ hovoria nadšene organizátori Aldea Music.

Boris Brejcha ako najžiadanejší DJ v maske

Nemecký DJ, ktorý svoju tvár väčšinu času skrýva za benátskou divadelnou maskou, zavíta po tretíkrát na Slovensko. Boris Brejcha debutoval v roku 2006 trackmi v žánri house na berlínskom labeli Autist Records. Od tej doby prešiel veľmi dlhú cestu, vydal nespočetne veľa singlov a viacero albumov. Spolu s kolegami a priateľmi Ann Clue a Deniz Bul založili vydavateľstvo „FCKNG SERIOUS“.

Začiatkom tohto roka Brejcha vydal šiesty štúdiový album s názvom Space Diver. Stal sa absolútnym priekopníkom žánru high-tech minimal, ktorý milujú jeho fanúšikovia po celom svete. Má za sebou mega úspešné show, o čom svedčia neustále vypredané haly. Svoje hudobné zručnosti predviedol už trikrát aj pre francúzsku sériu eventov Cercle v prostredí parížskeho Grand Palais, na paláci Château de Fontainebleau a tohto roku v historickom amfiteátri Arènes de Nîmes.

Toto odvetvie nie je určené iba pre mužov, dôkazom je Ann Clue

Spoluzakladateľka vydavateľstva „FCKNG SERIOUS“ sa v posledných rokoch etablovala na pódiu i v zákulisí ako jedna z umelkýň, ktoré ovládajú tanečné parkety po celom svete. Napriek tomu, že je jej kariéra len v začiatočnej fáze, si už stihla zahrať na mnohých známych festivaloch, ako sú Awakenings, EDC Las Vegas, Exit Festival, Time Warp, Sonus a OFF Sónar.

Minulý rok cestovala na rôzne akcie do USA, Kanady, Brazílie, Argentíny, Kolumbie, Austrálie, zavítala aj, samozrejme, do Európy. Ann Clue doposiaľ navštívila 35 krajín v rámci jej turné. Vyniká jedinečnou estetikou, vďaka ktorej sa presadila v odvetví, v ktorom dominujú najmä muži. Ako súčasť rodiny „Fcking-Serious-Family“ našla svoju „power-up-mantru“ a pripravuje ďalšie projekty, vďaka ktorým si určite zapamätáme jej meno.

Moritz Hofbauer ako najnovší člen rodiny „FCKNG SERIOUS“

Moritz Hofbauer sa k hudbe dostal už v ranom veku, keď hrával na violončelo v miestnom orchestri či na klávesy. Svoju lásku k hudbe sa neskôr rozhodol spojiť s perkusiami a syntetizátormi. Vlastné klavírne skladby začal dopĺňať elektronickými beatmi a jeho vášeň pre Deep House a Melodic Techno sa rozvinula veľmi rýchlo. Vo veku 15 rokov Moritz prijímal svoje prvé bookingy a trávil noci v DJ booths miestnych klubov.

S vydaním jeho In Betweenna Jeudi Records v roku 2015 Moritz zaznamenal prvý míľnik vo svojej začínajúcej kariére. Nasledovalo niekoľko vydaní a remixov pre umelcov ako Township Rebellion, Ben Böhmer a Nils Hoffmann. Počas nasledujúcich rokov sa stabilne etabloval na klubovej scéne a odvtedy sa dostal na pódiá ako Docks v Hamburgu, Harry Klein v Mníchove alebo The Cloud v Art Basel Miami, ako aj na festivaly SonneMondSterne alebo Isle Of Summer.

Moritzove produkcie sa dostali do setov umelcov ako Dirty Doering, Township Rebellion, Marcus Meinhardt alebo Aka Aka. Hudbou nasleduje svoju víziu jedinečného zvuku, ktorý premosťuje melódiu, umenie a club fever, pričom neustále hľadá nové podnety, ktoré by pridal do svojej hudobnej kolekcie. Ako najnovší člen rodiny „FCKNG SERIOUS“ Moritz čoskoro vydá svoje prvé EP na labeli a zároveň vystúpi naživo na ich celosvetových eventoch.

Mohlo by vás zaujímať:

Zdroj: PR/Brand manažér Jana Trellová | Foto: Instagram.com & fckng-serious.de | Video: YouTube