Joe Jonas, ktorý sa preslávil hlavne ako spevák zo skupiny Jonas Brothers, sa opäť raz rozhodol venovať sa herectvu. Jeho srdce si získal scenár filmu Devotion.

Joe povedal, že to bola pre neho šanca venovať sa dlho zakopanej láske k herectvu. Vystriedal teda spev za serióznu rolu vo filme Devotion.

Joe Jonas je americký spevák a herec. Preslávila ho skupina Jonas Brothers, v ktorej pôsobil po boku svojich bratov, Kevina Nicka. Zahrali si spolu vo filme od Disney Channel s názvom Camp Rock. To má ale ďaleko od príbehu, v ktorom sa Joe rozhodol hrať tentokrát.

Film rozpráva o dvojici pilotov amerického námorníctva, ktorí riskujú svoje životy počas kórejskej vojny. Stávajú sa tak jednými z najslávnejších wingmenov námorníctva.

„Herectvo je mojou obrovskou vášňou,“ hovorí Joe.

Ale dlhoročný popový spevák vedel, že musí dokázať hereckému obsadeniu a režisérovi filmu J. D. Dillardovi, že za to stojí. To, aby sa mu to podarilo, zveril do rúk veľmi špeciálnej hereckej trénerky, jeho manželky Sophie Turner, ktorá sa preslávila ako hviezda z „Game of Thrones“.


Hviezdni miláčikovia, ktorí sa spoznali v roku 2016, sa v roku 2019 vzali a teraz majú dve deti, 2-ročnú Willu a ďalšiu dcéru narodenú v júli, ktorej meno zatiaľ nebolo zverejnené.

„Obaja sme začali kariéru celkom mladí,“ hovorí Joe, ktorý vyrastal v New Jersey. „Ale mali sme veľmi odlišné životné štýly ako v Spojenom kráľovstve, tak aj v Spojených štátoch, a veľmi odlišné kariéry.“

A hoci je Joe Jonas zaneprázdnený propagáciou svojho veľkého filmu a singla „Not Alone“ a naďalej vystupuje so svojou vedľajšou skupinou DNCE, za žiadnych okolností neplánuje opustiť vlastnú skupinu s bratmi.

Mohlo by Vás zaujímať:

Zdroje: nypost.com, IMDB | Foto: instagram.com/joejonas