Jungkook a Charlie Puth spievajú o spomienkach, ktoré ich prenasledujú „vľavo a vpravo“ v najnovšej piesni „Left and Right“.

Keď 16. júna Charlie Puth oznámil, že on a Jungkook spolupracujú na novom singli, vyvolal nadšenie po celom svete. Po odhalení úryvku na Tiktoku Charlie prehlásil, že ak skladba nazbiera 500 000 predbežných uložení, vydajú ju 24. júna. Pieseň s názvom „Left and Right“, ktorá bude uvedená na pripravovanom albume „Charlie“, konečne vyšla!

Dočkali sme sa a hudobné video je vonku! So sladkými textami, ktoré vám určite utkvejú v pamäzi, títo dvaja umelci predviedli svoju harmóniu vo farebnom hudobnom videu.


Svieža, sentimentálna spolupráca so superhviezdou BTS vychádza z Puthovho pripravovaného albumu Charlie, ktorého vydanie je naplánované na tento rok. Vo videu sa Puth a Jungkook ocitnú zavalení myšlienkami na svojich bývalých partnerov, čo ich prinúti navštíviť muža identifikovaného ako Love Doctor v snahe napraviť ich bolesť srdca.

„Spomienky ma sledujú naľavo a napravo/cítim ťa tu, cítim ťa tu/zaberáš každý kút mojej mysle,“ spieva dvojica počas refrénu piesne.


Skladba „Left And Right“ nadväzuje na Puthove predchádzajúce singly „Light Switch“ a „That’s Hilarious“, oba vydané začiatkom tohto roka. Hoci Charlieho turné ešte nebolo oznámené, Puth by mal vystúpiť v relácii NBC Today v piatok 8. júla.

BTS medzitým nedávno oznámili, že skupina bude mať prestávku, aby sa mohla venovať ďalším príležitostiam vrátane sólovej kariéry. „Každý z nás bude mať nejaký čas, kým sa zabavíme a zažijeme veľa vecí,“ povedal Jungkook počas vopred natočeného videa oznamujúceho rozhodnutie skupiny. „Sľubujeme, že sa jedného dňa vrátime ešte vyspelejší, ako sme teraz.“

bts jungkook


Nie je to prvýkrát, čo Jungkook a Charlie Puth spolupracovali. Predtým sa stretli na špeciálnom vystúpení na MBC Plus X Genie Music Awards v Kórei v roku 2018.

Mohlo by Vás zaujímať:

Zdroje: rollingstone.com, soompi.com | Foto: instagram.com/bts.bighitofficial, instagram.com/charlieputh, instagram.com/jungkook.97

reklama