J-Hope z BTS vzbudil nadšenie krátkym teaserom na svoj pripravovaný sólový album „Jack In The Box“. Kedy sa ho dočkáme a čo o ňom vieme?

25. júna Big Hit Music na Twitteri odhalili krátku upútavku na prvý sólový album člena BTS J-Hopea ‚Jack In The Box‘. V upútavke bolo písmeno „J“ opakovane roztiahnuté v rôznych smeroch na farebnom, kockovanom pozadí. Potom sa objavili slová „Jack In The Box“ . Zábavný rytmus a melódia, ktorá priťahuje pozornosť, vzbudzujú očakávania na nadchádzajúci sólový album J-Hopea.


Po oznámení BTS, že sa v nadchádzajúcich mesiacoch zamerajú na sólové projekty, J-Hope oznámil na platforme Weverse začiatkom soboty, že 15. júla vydá sólový album s názvom „Jack in the Box“. Prvý singel bude zverejnený budúci týždeň, 1. júla.

Tento album predstavuje J-Hopeovu vlastnú hudobnú osobnosť a víziu umelca.

Po oznámení sólových projektov začiatkom tohto mesiaca J-Hope povedal, že to považuje za zdravý krok.

„Myslím, že by sme mali stráviť nejaký čas oddelene, aby sme sa naučili, ako byť opäť jedným,“ povedal. „Dúfam, že to nevidíte ako negatívnu vec a že to považujete za zdravý plán. Myslím si, že BTS sa tak stane silnejším.”


Začiatkom tohto týždňa sa nový kompilačný album skupiny BTS „Proof“ stal ich šiestym albumom, ktorý debutoval na vrchole rebríčka Billboard 200, napriek dráme, ktorá sprevádzala jeho vydanie. Štyri dni pred vydaním „Proof“ skupina oznámila, že si dajú prestávku, aby sa mohli sústrediť na svoju sólovú kariéru.

Tieto správy však mali malý vplyv na ich fanúšikov: ARMY, pretože „Proof“ sa objavil na 1. mieste v rebríčku albumov (z 25. júna) s ekvivalentom 314 000 predajov v Spojených štátoch podľa Billboard via Luminate. Veľká časť tohto čísla vznikla predajom CD albumov, ktoré obsahovali ďalších 13 skladieb.

Album vydaný 10. júna je trojdiskovou kompiláciou, pričom veľkú väčšinu jeho obsahu tvorí už predtým vydaný materiál.

Mohlo by Vás zaujímať:

Zdroje: allkpop.com| Foto: instagram.com/uarmyhope

reklama