Meno Michal David je väčšine ľuďom určite dobre známe. Tento hitmaker už 2. marca zavíta so skupinou Kvatro a svojím Megakoncertom do michalovskej Chemkostav Arény. Ako špeciálneho hosťa si so sebou privedie aj Sagvana Tofiho.

Posledné vstupenky na očakávanú šou, ktorú si Michal David pripravil, sú ešte stále v predaji. Koncert sa mal pôvodne odohrať v máji minulého roku, tento termín bol však presunutý. Fanúšikovia sú teda istotne nedočkaví a zvedaví, s čím tento disko kráľ príde. Michalovskou arénou sa už čoskoro bez pochýb rozoznejú hity ako Discopříběh, Non Stop, Děti Ráje a mnoho ďalších. Pred pár mesiacmi taktiež spolu s Janom Bendigom vydali novinku Dávno Vím.

Megakoncert v Michalovciach je jedinečnou príležitosťou, ako si Michala Davida na Slovensku vypočuť. V rámci svojich oznámených plánov má zatiaľ u nás pripravených len pár ďalších akcií. Po tomto podujatí ho budeme môcť vidieť najskôr až na nitrianskom Majálese, ktorý sa uskutoční v máji. V júni sa potom predstaví v Dunajskej Lužnej a v Pezinku.

Michal David má na konte desiatky nestarnúcich hitov československej popovej scény. Svoju umeleckú kariéru začal v roku 1976 a úspešne v nej pokračuje aj dodnes. Napriek vyššiemu veku svojim fanúšikom na koncertoch dopriava fantastickú atmosféru. Väčšina vstupeniek na michalovský koncert je už vypredaná, čo dokazuje, že o jeho hudbu a vystúpenia je stále veľký záujem. Ak si teda máte chuť pripomenúť hity našej mladosti na tejto mega šou, je najvyšší čas si uchmatnúť lístky.

Michal David
Michal David Megakoncert / Zdroj: chemkostavarena.sk

Môže ťa zaujať!?

Zdroj: michaldavid.cz, ticketportal.sk / Foto: chemkostavarena.sk, youtube.com/@TeleviziaMarkiza