Neradi to hovoríme, ale postava Ryana Goslinga, Ken, je priam posiata takzvanými ,,red flagmi“. Minimálne tak hovoria ľudia na vydaný trailer k filmu.

Ako všetci vieme, Ken, je bábika stvárňujúca priateľa Barbie. S obľubou sa predáva popri Mattelovej bábike a už sa nemôžeme dočkať, kedy hračky ožijú vo filme Grety Gerwigovej. Aj keď vieme, že film bude o ceste Barbie – ktorú hrá Margot Robbie – ako vstupuje do skutočného sveta, o Kenovej úlohe sa doteraz vedelo menej.

Nový trailer zobrazuje dramatický monológ o tom, aké to je byť ,,iba Ken“. „Už neviem, kto som,“ narieka vo filme. „Zdá sa, že nezáleží na tom, čo robím, vždy som číslo dva.“ Zatiaľ čo si Barbie užíva na tanečnom parkete, Ken lamentuje nad tým, čo je to za život, keď nikdy nebude ten kto je prvý.

Negatívne názory ľudí

„Stavil by som sa, že po príchode zo „skutočného sveta“ prinesie toxickú mužnosť späť do Barbielandu, kde sa z neho stane diktátor, čo nakoniec vyústi do toho, že sa Barbie rozhodne zastaviť ho,“ vraví sa na Tweete.

Táto teória pokračuje v ďalšom Tweete, kde účet @ModernGurlzz cituje dôkazy o obrovskom objave. Naznačuje, že krajina Barbie bola prevzatá, spolu so sexistickým komentárom. Ken mal povedať lekárke v staršom traileri: „Ale ja som muž“.

Goslingove vyjadrenie

Pokiaľ ide o dej jeho postavy, zostal dosť utiahnutý. Existujú však určité náznaky jeho neistoty v rozhovore, ktorý Gosling urobil s GQ minulý mesiac. „Jeho prácou je pracovať na pláži. Už 60 rokov je jeho prácou pláž. Čo to sakra znamená?,“ komentuje Gosling v rozhovore, ktorý sa pôvodne objavil v júni/júli 2023.

Neskôr dodáva: „A všetci boli v pohode s tým, že mal prácu, ktorá nie je ničím. Ale zrazu je to ako: „Nie, celý čas nám na Kenovi záležalo.“ Nikoho nezaujímal Ken… Preto musí byť jeho príbeh povedaný.“

Možno ťa zaujme!?

Zdroj: glamourmagazine.co.uk/ FOTO: youtube.com