Kanadsko-francúzska animovaná séria Totally Spies! sa na obrazovky vrátia v roku 2024. Túto informáciu potvrdilo Banijay Kids & Family s tým, že siedmu sériu tentokrát získalo Warner Bros. Discovery.

Totally Spies! je animovaný seriál, ktorý mal premiéru prvej série v Spojených štátoch v novembri roku 2001. Vo Francúzsku sa premiéry dočkal v apríli 2002 a v Kanade až v jeseni toho istého roku. Dohromady vzniklo šesť sérií, ktoré spolu tvoria 156 epizód seriálu. Okrem toho bolo vytvorených aj niekoľko špeciálov.

Obrovskú slávu tento seriál získal obzvlášť vo Francúzsku, pričom v roku 2009 o špiónkach vyšiel aj celovečerný film. Vydaných bolo aj niekoľko kníh či videohier. Ohromnej popularite sa však seriál tešil po celom svete, o čom svedčí aj jeho veľká fanúšikovská základňa.

„So silnými ženskými hrdinkami a estetikou, ktorá inšpirovala celú generáciu, Totally Spies! je ikonická šou s mimoriadne vášnivou globálnou fanúšikovskou základňou, ktorá sa chce pripojiť k agentom na ich najnovších dobrodružstvách. Nová séria zostáva verná všetkým kľúčovým prvkom, vďaka ktorým je show taká populárna, ale bola s láskou aktualizovaná pre nové publikum, pričom odráža moderné výzvy, ktorým čelia stredoškoláci aj špióni,“ hovorí Benoît di Sabatino, producent a riaditeľ spoločnosti Banijay Kids & Family.

Ikonické špiónky

Dej seriálu Totally Spies! sleduje život troch mladých dievčat, ktoré sa snažia žiť obyčajný stredoškolský život, zatiaľ čo pracujú ako tajné agentky pre Svetovú organizáciu na ochranu ľudí. Sam, Clover a Alex sú ikonickými postavami, ktoré si diváci hneď spoja s ich typickými farebnými špiónskymi kostýmami. Veľmi populárnou charakteristikou tohto seriálu sú aj typicky ženské predmety každodennej potreby, ktoré sa v prípade núdze pre splnenie misie premenia na špiónske vybavenie.

Na sociálnych sieťach už bol zverejnený aj prvý náhľad siedmej série. Šiesta séria vyšla pred približne 10 rokmi, a teda nie je prekvapivé, že dizajn postáv bol mierne aktualizovaný. Základ však ostáva rovnaký a obľúbené trio tak uvidíme v ich typických farbách. Okrem toho bola tiež zverejnená informácia o práci na nových audioknihách a komiksoch.

Nie je prekvapením, že fanúšikovia po celom svete ostali skvelou správou o novej sérii nadšení. Konkrétny dátum premiéry zatiaľ nebol stanovený, a tak všetci netrpezlivo čakajú aspoň na ďalšie novinky a informácie ohľadom novej série.

Mohlo by vás zaujať!?

Zdroj: animationmagazine.net, rappler.com / Foto: twitter.com/CCNCartoonNews