Guardians of the Galaxy sv. 3. Rozbitá skupina nezbedníkov sa možno presunula z kín, ale ešte nie je neskoro zapriahnuť si s milovanými hrdinami na Disney Plus!?

V poslednej kapitole trilógie Guardians of the Galaxy Jamesa Gunna zápasí Star-Lord a jeho tím s obranou vesmíru. Film by sa mal dostať do Disney Plus 89 dní po premiére v kinách –  na rovnakej úrovni ako Ant-Man 3 , ale v porovnaní s inými nedávnymi filmami Marvel je to dlhšia cesta k streamovaniu. 

Ak ste pripravení odložiť pozemské záležitosti bokom a pripojiť sa k Guardians, tu je to, čo potrebujete vedieť o debute filmu Disney Plus a prečo by ste na streamovanie mohli chcieť použiť sieť VPN.

Ako sa pozerať na Guardians of the Galaxy 3 na Disney Plus

Najnovšie si môžete pozrieť Strážcovia galaxie od  2. augusta. V tom čase bude k dispozícii vo všetkých krajinách, v ktorých je Disney Plus k dispozícii, okrem Francúzska a Turecka, ktoré podľa Disney získajú prístup k filmu neskôr.

Guardians of the Galaxy 3 je podľa scenáristu a režiséra Gunna posledným výletom pre tento konkrétny tím Guardians. Ale ak chcete viac, Disney Plus hostí nasledujúce dobrodružstvá s posádkou: Guardians of the Galaxy 1 a 2, The Guardians of the Galaxy Holiday Special, Thor: Love and Thunder a Avengers: Infinity War and Endgame.

Disney Plus ponúka vrstvu podporovanú reklamami za 8 dolárov mesačne a vrstvu bez reklám za 11 dolárov mesačne, ktorá zahŕňa sťahovanie.

ilustračný obrázok

Ako sa pozerať na Guardians of the Galaxy 3 odkiaľkoľvek s VPN

Možno cestujete do zahraničia a chcete streamovať Disney Plus, keď ste mimo domova. S VPN môžete virtuálne zmeniť svoju polohu na telefóne, tablete alebo notebooku a získať prístup k filmu odkiaľkoľvek na svete. Sieť VPN je najlepší spôsob, ako zabrániť poskytovateľovi internetových služieb v znižovaní rýchlosti šifrovaním prenosu. Používanie siete VPN je tiež skvelý nápad, ak cestujete a ocitnete sa pripojení k sieti Wi-Fi a chcete svojim zariadeniam a prihláseniam pridať ďalšiu vrstvu ochrany osobných údajov.

Sieť VPN môžete používať na legálne streamovanie obsahu, pokiaľ sú siete VPN vo vašej krajine povolené a ak máte platné predplatné streamovacej služby, ktorú používate. USA a Kanada patria medzi krajiny, kde sú siete VPN legálne, ale neodporúčame streamovanie alebo sťahovanie obsahu na nelegálnych torrentových stránkach

ilustračný obrázok

ExpressVPN

Najlepšie VPN na streamovanie

Ak hľadáte bezpečnú a spoľahlivú sieť VPN, dobrou voľbou je ExpressVPN. Je rýchly, funguje na viacerých zariadeniach a poskytuje stabilné streamy. Bežne je to 13 dolárov mesačne. V súčasnosti to stojí celkovo menej za 12-mesačné predplatné, kde sa každý mesiac vyšplhá na 8,32 dolárov .

ExpressVPN ponúka 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Možno ťa zaujme!? 

Zdroj : cnet.com / FOTO : freepik.com