Foxx poskytol fanúšikom aktuálne informácie o svojom uzdravení vo svojom prvom oficiálnom videu od jeho aprílovej hospitalizácie.

Vo videu na Instagrame zverejnenom v piatok večer Jamie Foxx nepovedal presne čo sa mu stalo, ale vyjadril sa k závažnosti svojho stavu, keď bol v nemocnici.

„Ani vám neviem povedať, ako ďaleko ma to vzalo a ako ma to priviedlo späť. Zažil som niečo, o čom som si myslel, že nikdy, nikdy nezažijem,“ povedal Foxx a poďakoval fanúšikom za ich modlitby a správy.

Vysvetlil, prečo trvalo tak dlho, kým sa o ňom fanúšikovia dozvedeli. „Len som nechcel, aby ste ma takto videli. Chcem, aby ste ma videli smiať sa, dobre sa zabávať, žartovať a nie s hadičkami, hádajúc, či to prežijem.“

Foxx povedal, že kvôli lekárskej pohotovosti zostal paralyzovaný alebo slepý. „Moja cesta k zotaveniu mala nejaké chyby, ale vraciam sa späť a som schopný pracovať.“

Poďakoval svojej dcére Corinne za to, že jeho zdravotný stav udržiavali v súkromí. „Nič nevypustili von. Chránili ma,“ povedal.

Herca, ktorý natáčal film Back In Action v týždňoch, ktoré viedli k jeho hospitalizácii 11. apríla, odvtedy nikto nevidel, až kým ho v máji nezaznamenali v Chicagu, ako išiel do fyzického rehabilitačného zariadenia a nedávno mával fanúšikom z lode.

Možno ťa zaujme!?

Zdroj: deadline.com, FOTO: youtube.com