Máš sa na čo tešiť, toto leto uvidíš filmy rôznych žánrov ako sú horor, komédia, sci-fi… Každý si príde na svoje filmy!?

Barbie (20. júl)

Pre tých, ktorí majú radi Barbie filmy, je nový film Barbie pripravený na uvedenie na trh a rozpráva príbeh o tom, ako Barbie (Margot Robbie) hľadá pocit spolupatričnosti vo svete, v ktorom sa cíti mimo. 

Oppenheimer (20. júl)

Ak chcete príbeh o realizme, určite si pozrite Oppenheimer . J. Robert Oppenheimer (Cillian Murphy) viedol tím pozoruhodných vedcov počas projektu Manhattan, ktorého výsledkom bol jeden z najvýznamnejších objavov histórie: atómová bomba. Tento fyzik svojimi pôsobivými znalosťami a vodcovskými schopnosťami pomohol navždy zmeniť náš svet.

Haunted Mansion (27. júl)

Slobodná matka menom Gabbie (Rosario Dawson) si najme sprievodcu (LaKeith Stanfield), jasnovidku (Tiffany Haddish) , kňaza (Owen Wilson) a historika (Danny DeVito), aby jej pomohli s vyháňaním duchov z jej novo kúpeného sídla.

Gran Turismo (10. august)

Od vzrušujúceho sveta videohier až po realitu. Sleduje tínedžerského hráča Gran Turismo (Archie Madekwe), ktorého úžasné herné schopnosti mu vyniesli úspech v niekoľkých súťažiach Nissan a nakoniec viedli k splneniu jeho sna – stať sa skutočným profesionálnym pretekárom automobilov. Vo filme by si mali zahrať aj David HarbourOrlando BloomDjimon Hounsou Geri Halliwell .

Blue Beetle (August 17)

Blue Beetle od DC Comic sleduje Jamieho Reyesa (Xolo Maridueña) na jeho ceste za objavovaním svojich superschopností, zatiaľ čo zápasí so zlými silami ovládajúcimi technológiu ďaleko za hranicami toho, čo by mala vlastniť každá ľudská bytosť.

Možno ťa zaujme!?

Zdroj : hollywood.com / FOTO : youtube.com