Organizátori konečne predstavili ďalších headlinerov druhého ročníka slovenského festivalu LOVESTREAM. Fanúšikov nové mená istotne nesklamú!

Slovenský festival LOVESTREAM sa tento rok dočká ešte len svojho druhého ročníka. Už minulý rok však organizátori tohto festivalu dokázali svoje veľké ambície. Na Slovensko priviedli niektoré z najznámejších mien svetového formátu. Príkladom sú legendárni Red Hot Chilli Peppers či neskutočná Dua Lipa. Okrem nich sa predviedla aj skvelá Zara Larsson, perfektný Calum Scott a veľké množstvo iných talentov.

LOVESTREAM teda nasadil latku poriadne vysoko hneď počas svojho prvého ročníka. Fanúšikovia preto boli zvedaví, s čím prídu organizátori tento rok. Už v novembri minulého roku získal festival obrovskú pozornosť po tom, čo ohlásil, že na Slovensko privedie jednu z najobľúbenejších skupín súčasnosti, Imagine Dragons. Práve týmto krokom si organizátori okamžite zabezpečili žiadaný ročník. Skupina z Las Vegas totiž minulý rok odohrala fantastický koncert v susednej Prahe, a to dokonca až počas dvoch večerov za sebou. Fanúšikovia si ho užili natoľko, že si ho určite neplánujú nechať ujsť ani tentokrát.

V decembri potom LOVESTREAM vyhlásil aj ďalších dvoch headlinerov. Jedným z nich sa stal holandský DJ Hardwell, ktorý je okrem iného napríklad aj pravidelným hosťom Tomorrowlandu, jedného z najväčších hudobných festivalov na svete. Druhým oznámeným headlinerom sa stal španielsko-nemecký spevák Álvaro Soler, ktorý je so svojou hudbou už roky zárukou perfektnej zábavy.

Konečne sme sa dozvedeli ďalšie mená

Následne si organizátori dopriali s predstavovaním umelcov istý čas odmlku a fanúšikov tak dostali do poriadneho napätia. V marci konečne prišli s ďalšími svetovými menami, ktoré fanúšikov nenechali chladnými. Na festivale sa predstaví americký spevák Jason Derulo, ktorého môžete poznať podľa hitov Savage Love alebo Swalla. Ďalej vystúpi aj výborná americká skupina The Killers známa napríklad hitmi Mr. Brightside či Somebody Told Me. Festival rozozvučí svojím fantastickým hlasom aj Rag’n’Bone Man, ktorého hity Human či Skin slovenskí diváci určite dobre poznajú napríklad z rádií.

Týmto to však LOVESTREAM stále neukončil! Pripravil si aj obrovské prekvapenie v podobe jedného z najznámejších DJ-ov sveta. Martin Garrix je obľúbený holandský DJ, ktorého všetci priaznivci tohto žánru istotne poznajú. Jeho najznámejší hit s názvom Animals má iba na YouTube viac ako 1,5 miliardy prehratí. Okrem spomínaných umelcov ďalej na festivale vystúpi napríklad Jessie Ware, Oscar and the Wolf, skupina Editors, Michael Patrick Kelly a mnoho ďalších.

Slovenský festival tak dokazuje, že nemá problém zabezpečiť do svojho lineupu skutočne tie najviac horúce mená svetových rebríčkov najrôznejších žánrov. Tento v podstate stále nový festival tak konkuruje aj stáliciam na slovenskej a českej festivalovej scéne. Slovenskí priaznivci festivalov sa tak môžu tešiť na tri dni plné spevu, tanca a zábavy. Vstupenky na tento festival sú práve v predaji v trojdňovej, jednodňovej a VIP variante.

Môže ťa zaujať!?

Zdroj: lovestream.sk / Foto: lovestream.sk