Divákmi obľúbená tanečná šou Let’s Dance sa začne vysielať už túto nedeľu. Sľubuje nám tie najzvučnejšie mená slovenského šoubiznisu. Veľkým prekvapením tohto ročníka je však hviezda svetového formátu!

Mario Cimarro sa zapísal do sŕdc mnohých divákov účinkovaním v telenovele Skrytá vášeň. Práve tá bola v čase svojej premiéry na vrchole sledovanosti. V nejednej domácnosti sa jej každovečerné sledovanie premenilo už takmer na povinný rituál. Fanúšikovia sa aktuálne môžu tešiť z práve prebiehajúceho vysielania druhej série tohto seriálu. Okrem toho im však Cimarro pripravil ešte jedno prekvapenie, a to účinkovanie v slovenskej verzii tanečnej súťaže Let’s Dance.

Populárneho herca však spája so Slovenskom viac než len účinkovanie v tejto šou. Už niekoľko rokov totiž randí so slovenskou misskou, Bronislavou Gregušovou. V auguste minulého roku sa dokonca stali rodičmi malej Briany.

Mario Cimarro so svojou dcérou / Zdroj: instagram.com/mariocimarro

Predstavia sa aj slovenské hviezdy

Hoci je kubánsky herec pre slovenskú televíznu šou veľkou celebritou, nebude jediným obľúbencom, ktorý sa v nej objaví. Spolu s ním budú o titul kráľa či kráľovnej tanečného parketu súperiť známe slovenské hviezdy. Medzi nimi sú populárni hokejisti Marián Gáborík a Boris Valábik, herci Richard Autner a Victor Ibara a moderátor Milan „Junior“ Zimnýkoval. Zo žien sa nám predvedú herečky Jana Kovalčíková, Gabriela Marcinková a Helena Krajčiová. Svoj tanečný talent na parkete predvedie aj oceňovaná speváčka Mária Čírová. Veľmi významným hosťom je tiež niekoľkonásobná paraolympijská víťazka Henrieta Farkašová. To znamená, že nás čaká naozaj napínavá tanečná súťaž.

Z profesionálnych tanečníkov sa v tomto ročníku objavia už overené mená. Zaujímavosťou je, že s hokejistom Mariánom Gáboríkom si v súťaži zatancuje jeho manželka Ivana Gáborík. Minuloročná víťazka Vanda Poláková tentokrát bude sprevádzať favorita Maria Cimarra.

No a práve minuloročný víťaz, Ján Koleník, sa tento rok objaví na sedadle porotcu. Táto informácia nesmierne potešila divákov šou, keďže si tento herec získal svojím skvelým tanečným výkonom priazeň tisícov ľudí. Po jeho boku sa v porote objaví aj Adela Vinczeová a stálice Tatiana Drexler a Ján Ďurovčík. Ján Koleník tak nahradí v porote minuloročného špeciálneho hosťa Jorge Gonzáleza. Ide už o 8. ročník populárnej šou, ktorá sa začala prvýkrát vysielať v roku 2006. V rôznych verziách sa veľkej obľube ľudí teší aj v množstve iných krajín sveta. Najpopulárnejšou z nich je práve americký originál s názvom Dancing With The Stars vysielaný od roku 2005.

Môže ťa zaujať!?

Zdroj: markiza.sk / Foto: instagram.com/mariocimarro