MGK (33) sa verejne vyjadril k nedávnej potýčke na veľtrhu Orange County Fair. Dostala jeho snúbenicu Megan Fox (37) do nepríjemnej situácie.

V odpovedi na situáciu na Twitteri Machine Gun Kelly uviedol: „Nikto ma nikdy neudrel.“ Nové zábery naznačujú, že Kelly mohol začať celý konflikt. Pár dchádzal z púťovej atrakcie, keď dvaja muži upútali pozornosť MGK. Megan bola nanešťastie chytená v následnej šarvátke, keď bola zatlačená do bariéry.

Vyvolalo to medzi fanúšikmi vlnu znepokojenia. Jeho ochranárska povaha sa ukázala vtedy, keď chránil Megan. Napriek týmto neúspechom sa objavili správy, že pár po úspešnom období terapie pokračuje v plánovaní svadby.

Nie je to prvýkrát, čo sa Machine Gun Kelly ocitol vo verejnej bitke. V roku 2021 sa postavil proti MMA bojovníkovi Conorovi McGregorovi na MTV Video Music Awards, pričom McGregor o ňom hovoril ako o „malom vanilkovom rapperovi“.

Problémy počas svadobného plánovania

Dvojica sa zasnúbila v januári 2022 v Portoriku po natáčaní kriminálneho thrilleru Midnight In The Switchgrass. Neskôr sa objavilo napätie vo vzťahu, čo si vyžiadalo dočasnú pauzu v svadobných plánoch. Nedávne pozorovania páru v Londýne však naznačujú, že ich vzťah sa uzdravuje.

Po ich zasnúbení Megan povedala: „Hneď som vedela, že je to, čomu hovorím dvojplameň. Namiesto spriaznenej duše je dvojplameň v skutočnosti tam, kde duša vystúpila na dostatočne vysokú úroveň, aby mohla byť rozdelená na dve rôzne telá súčasne. Takže si myslím, že sme vlastne dve polovice tej istej duše.“

Možno ťa zaujme!?

Zdroj: hellomagazine.com, FOTO: youtube.com