Český spevák a producent Matěj Vávra vydáva najnovší videoklip s názvom „Led“. Ide o pieseň, ktorá je súčasťou jeho debutového albumu „Mezi Černou a Bílou“, na ktorom hosťuje aj slovenská speváčka Dominika Mirgová. Skladba má za cieľ priniesť odľahčenú atmosféru všetkým, ktorí sa denne ocitajú v kolotoči zaneprázdneného života.

,,Všetci poznáme ten pocit, keď sa za niečím naháňame a občas sa jednoducho potrebujeme uvoľniť a nechať všetko tak. Verím, že aj ľuďom sa tento počin bude páčiť, vychillujú sa s nami a prídu na iné myšlienky,“ hovorí Matěj.

Klip sa nesie v príjemnom a uvoľnenom duchu. Téma skladby hovorí jednoducho o tom, že netreba nič riešiť a pokúsiť sa na chvíľu vypnúť, o čom svedčí aj text piesne „Do drinku dát si led“.

So svojím prvým albumom „Mezi Černou a Bílou“ ponúka fanúšikom široký playlist piesní, ktoré vypovedajú o jeho pohľade na život a o tom, čo prežíval v uplynulých rokoch. Na albume si každý nájde to svoje, hlavne poslucháči žánrov ako sú pop, R&B či rock.

Skladba vznikla počas spolupráce s Dominikou Mirgovou

,,Minulý rok som produkoval Dominike song s názvom „Odznova“ a počas toho, ako sme na tom pracovali, len tak medzi rečou Dominika spomenula, že by sme mohli vydať niečo aj spoločne. Ja na to, že práve robím aj na svojom albume a bol by som veľmi rád, keby tam hosťovala. No a je to vonku!“ vysvetľuje Matěj s úsmevom.

Svoje pocity z tejto spolupráce a natáčania videoklipu opísala aj samotná speváčka:

,,Pesnička sa mi veľmi páči, točenie dopadlo super. Matěj je veľmi talentovaný a kreatívny človek a ja rada pracujem s takými ľuďmi. Teším sa na výsledok! Je to osviežujúca skladba s nádychom leta a ja dúfam, že si ju ľudia obľúbia.“

Matěj Vávra aktuálne pracuje na ďalších videoklipoch k piesňam z albumu, ktoré plánuje postupne zverejňovať na svojom Youtube kanáli. Celý album „Mezi Černou a Bílou“ si môžete vypočuť na všetkých streamovacích platformách ako Spotify, Apple Music, iTunes či Deezer.

Mohlo by vás zaujímať:

Zdroj: PR/Brand manažér Jana Trellová & rukahore.sk | Foto: Facebook & spotify.com | Video: YouTube