Detská hviezda Sarah C už nie je neznámym menom na hudobnej scéne, keďže svoj debut poňala na Vianoce veľmi netradične oproti začínajúcim spevákom. Žiadne veľké meno v spolupráci či prerobená koleda, práve naopak! Mladá speváčka si razí svoju cestičku i naďalej kvalitnou hudbou a trefnými vizuálmi, ktoré nesú odkaz hlavne pre jej rovesníkov. Novinka „Blázon“ je toho dôkazom.

Dvanásťročná Sarah C sa objavila na hudobnej scéne len minulé Vianoce, no hneď si získala svoju fanúšikovskú základňu. So skladbou „Poď von“ prekonala za krátky čas 60-tisíc zhliadnutí, a to je len necelý polrok predstavená svetu ako nováčik.

O vizuály sa stará jej dvorný režisér, jeden z najuznávanejších na Slovensku a v Čechách, Michal Nemtuda. Okrem iného je aj scenáristom, hercom a direktorom hitov. O tom, ako kvalitne Sarah cíti hudbu, svedčí aj umelecký track „Reťaz“ venovaný všetkým, ktorých zasiahla ukrajinská vojna a aj samotný Nemtuda to môže len potvrdiť.

,,Vidím v nej veľký potenciál, keďže s ňou pracujem na každom klipe. Pred kamerou sa správa úplne prirodzene ako dospelý profesionál. Jej hudba nesie vždy silný emotívny odkaz, nielen pre dnešnú mládež, ale aj pre nás dospelých,“ vyjadril sa na adresu Sarah režisér.

Mladý talent už od prvých skladieb poukazoval na odkaz, ktorý cez svoje skladby chce preniesť na ľudí, teda najmä na jej rovesníkov:

,,Chcela by som teenagerov a ľudí povzbudiť k tomu, aby sa nebáli rozprávať o témach dnešnej ťažkej doby a hlavne sa tešiť zo všetkého, čo príde. Najmä moja generácia by mala byť cez leto pri vode, na ihriskách a užiť si prázdniny naplno, nie pred počítačom či televíziou. A čokoľvek, čo prinesú nové dni, či to dobré, či to zlé, vždy bude lepšie,“ hovorí otvorene Sarah C.

Okrem speváčky a jej kamarátov v klipe uvidíme prvýkrát známu tvár a tou je moderátorka Barbora Krajčírová, ktorá si zahrala prísnu triednu profesorku. Mix master a hudobnú produkciu mal na starosti, rovnako ako pri predchádzajúcich skladbách, hudobník a producent ADiss.

Mohlo by vás zaujímať:

Zdroj: PR/Brand manažér Jana Trellová | Foto: Instagram & Facebook | Video: YouTube