Peter Pann je aktuálne najúspešnejší DJ a producent na Slovensku. Jeho druhý sólový producentský album s názvom „33“ je mimoriadne vydarený. Súbežne s týmto albumom vydal Kali hudobný projekt „Banán“, na ktorom sa podieľal aj Peter Pann ako jeho dvorný DJ a producent. Jeho predposledný vizuál z albumu „33“ však priniesol unikátne spojenie raperských hlasov v podaní Slipa, Dameho a prenikavého hlasu Martina Cisára v skladbe „Lovci falošných perál“.

Pieseň „Lovci falošných perál“ otvára Martin Cisár, ku ktorému sa hneď plynulo pridá Slipo s textom, ktorý metaforicky nadväzuje na názov skladby. Vizuál si vzal pod taktovkou talentovaný Bropicture. O mix master sa postaral Marek Šurín, ktorý tento rok dostal prestížne ocenenie v hudbe, tzv. Absolútna Ruka Hore. O tom, že v samotnej skladbe sa interpreti textovo vyhrali, niet pochýb, ale svoju pasáž mimo DMS si strúhol Dame, ktorý nám potvrdil to, že aj ako sólový hudobník sa dokáže presadiť na scéne. Spojenie týchto troch mien s emotívnou melodickou linkou od Petra Panna predurčuje skladbu na hit, o čom svedčí aj jej okamžité umiestnenie v trendoch.

,,S Petrom Pannom sme sa poznali už dlhšie, nakoľko som uňho v štúdiu nahrával môj prvý singel „Šťastie“. Keďže si ho ako človeka, umelca a producenta na našej scéne veľmi vážim a obdivujem jeho tvorbu, bol som rád, keď ma oslovil na svoj nový album „33“. Najskôr som počul hudbu, ktorá má ihneď zaujala, takže melódiu som mal v hlave od prvého momentu. Následne sme tvorili text. Každý si svoju časť napísal sám, ale tému a pointu skladby sme cítili rovnako. Song má pre mňa hlbší význam a verím, že každý, kto si ho vypočuje, pochopí. Taktiež sa teším z toho, že som na tejto spolupráci so Slipom a Damem. Bolo mi cťou a verím, že ešte bude príležitosť spolupracovať,“ povedal Martin Cisár.

Mohlo by vás zaujímať:

Zdroj: PR/Brand manažér Jana Trellová & rukahore.sk | Foto: instagram.com/djpeterpann | Video: YouTube