Vodička prišla v stredu pri parkovaní pred jedným z rodinných domov na Devínskej ceste v Bratislave do konfliktu s mužom, ktorý jej následne poškodil auto – použil krompáč. Krajské riaditeľstvo Policajného zboru (PZ) v Bratislave o tom informovalo na sociálnej sieti.

Muž mal podľa polície odbehnúť do jedného zo susedných dvorov rodinných domov, kde zobral krompáč a ním poškodil vozidlo. „Keďže muž vo svojom agresívnom správaní pokračoval, na miesto bola privolaná hliadka PZ a muža obmedzila na osobnej slobode,“ vysvetlili policajti.

Spolu s mužom previezli na obvodné oddelenie PZ aj krompáč, ktorý na mieste zaistili. Polícia sa v súčasnosti zaoberá objasňovaním presných príčin a okolností incidentu.

K incidentu sa na sociálnej sieti vyjadrila aj poškodená, ktorá celý útok v komentári pod príspevkom FB profilu Polícia SR – Bratislavský kraj opísala nasledovne:

Tá vodička som bola ja ! Nešli sme parkovať ! Skočil nám bezdôvodne do cesty! A následne nás naháňal krompáčom a vyhrážal sa zabitím. !!! V aute sme sedeli ja, môj partner naša 4 ročná dcéra a kamarát a 2 psy !! Otváral dvere na aute a dokonca aj na strane dcéry a celý čas vrieskal že nás zabije !!

Možno ťa zaujme!?

Zdroj: TASR, redakcia ČoJee!?, FB Polícia SR – Bratislavský kraj / Foto: Polícia SR – Bratislavský kraj