Rozhodujete sa, čo si pozrieť na Netflixe? Tak to ste na správnom mieste!

Nižšie uvádzame zoznam 9. populárnych filmov a relácií na Netflixe, ktoré práve trendujú! Ide o úplné novinky, ale aj o relácie, ktoré už nejaký ten čas poznáme.

End of the Road

V tomto akčnom thrilleri sa pre Brendu a jej rodinu stane výlet naprieč krajinou diaľnicou do pekla. Sami v púšti v Novom Mexiku musia bojovať o život, keď sa stanú terčom záhadného vraha. V jednej scéne Brendina rodina navštívi Ranč Bonanza Creek v Bonanza City v Novom Mexiku. Miesto natáčania je pozoruhodné pre kontroverznú reality show Kid Nation, ako aj miesto, kde bola kameramanka Halyna Hutchins zastrelená a zabitá rekvizitnou pištoľou ovládanou Alecom Baldwinom.

Do Revenge

Drea je kráľovná strednej školy. Jej priateľ Max ju zradí, keď rozošle jej intímne video po celej škole. Spolu so vzťahom sa zničí i jej reputácia.

Eleanor je nová študentka, ktorá je nahnevaná, keď zistí, že teraz musí chodiť do školy so svojou starou tyrankou Carissou, ktorá o nej začala škaredo klebetiť v letnom tábore, keď mali 13 rokov. Po tajnom stretnutí sa preto Drea a Eleanor rozhodnú navzájom sa pomstiť ich nepriateľom.

Love in the Villa

Mladá žena sa po rozchode vydá na výlet do romantickej Verony v Taliansku, len aby zistila, že vila, ktorú si rezervovala, bola dvakrát rezervovaná, a bude svoju dovolenku musieť zdieľať s cynickým Britom.

Cobra Kai

Desaťročia po zápase All Valley Karate Tournament v roku 1984 sa Daniel LaRusso v strednom veku a Johnny Lawrence opäť ocitnú ako rivali v bojových umeniach.

Fate: The Winx Saga

Sledujeme Bloom, ohnivú vílu, ako sa prispôsobuje životu v inom svete, kde sa musí naučiť ovládať svoje nebezpečné magické schopnosti a bojovať proti zlu za bránami školy aj mimo nej.

The Imperfects

Po tom, čo ich experimentálna génová terapia premení na príšery, sa traja dvadsiatnici spoja, aby vypátrali zodpovedného vedca a prinútili ho urobiť z nich opäť ľudí.

The Crown

Príbeh kráľovskej rodiny sa opäť dostáva do popredia čerstvo po smrti kráľovnej Alžbety II.

Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

Príbeh príšery z Milwaukee rozprávaný z pohľadu obetí a nekompetentnosti polície, ktorá umožnila rodákovi z Wisconsinu vydať sa na niekoľkoročné zabíjanie.

Extraordinary Attorney Woo

Príbeh o autistickej 27-ročnej právničke, ktorá vďaka svojmu vysokému IQ 164, pôsobivej pamäti a kreatívnemu myšlienkovému procesu vyštudovala na prestížnej právnickej fakulte. Ako sa ale vysporiada s každodennými strasťami?

Mohlo by Vás zaujímať:

Zdroje: IMDB, Netflix | Foto: instagram.com/dorevenge