Pôvodne sa mal koncert rockovej skupiny Hollywood Vampires konať vo Zvolenskej Slatine, avšak z organizačných dôvodov bol presunutý na iné miesto. Stane sa ním banskobystrický amfiteáter Paľa Bielika, ktorý patrí k najväčším na Slovensku!

Tento krok sa javí ako rozumný, a to najmä z dôvodu veľkého očakávaného náporu fanúšikov. Tí tak získajú lepší prístup k ubytovaniu, doprave či strave, a to hlavne pokiaľ sa chystajú cestovať z väčšej vzdialenosti.  Niet sa čomu čudovať, keďže Hollywood Vampires je kapela zložená zo skutočne hviezdnych mien!

Jednou z hviezd skupiny je legendárny Alice Cooper, ktorého úspešná kariéra trvá už od roku 1964. Cooper založil v roku 2012 Hollywood Vampires spoločne s ďalšími dvoma úspešnými hudobníkmi, ktorých azda tiež nie je potrebné predstavovať. Jedným z nich je totiž Joe Perry, jeden zakladajúcich členov skupiny Aerosmith. Johnny Depp je tretím zakladajúcim členom tejto skupiny. Hoci je najviac známy svojou hereckou kariérou, je taktiež aj fantastickým hudobníkom! A práve on sa javí ako najväčšie lákadlo pre slovenských fanúšikov, ktorí ho túžia vidieť naživo. Štvrtým členom skupiny je Tommy Henriksen, ktorý je vo svete hudby taktiež významným menom. Ide teda skutočne o all-star rockovú skupinu!

V jari tohto roku si Johnny Depp poranil členok, čo spôsobilo menšie posnutie niekoľkých koncertov turné. To sa však našťastie netýka jeho európskej časti a Hollywood Vampires sľubujú, že predvedú skvelú šou: „Johnny po nedávnych vystúpeniach utrpel bolestivé zranenie členka a jeho lekár mu odporučil, aby necestoval. Je zdrvený týmto zvratom udalostí, ale teší sa, že si oddýchne, aby všetci štyria členovia Vampires mohli priniesť na turné v Európe to najlepšie zo seba.“

Ak teda ešte nemáte vstupenky na túto výnimočnú udalosť, teraz je ten správny čas si ich zakúpiť! V ponuke sú ešte vstupenky za 70 alebo 90 eur. S týmito vstupenkami získate miesta na voľné sedenie na tribúne. Zakúpiť si ich môžete v sieti Ticketportal.

Koncert Hollywood Vampires / Zdroj: ticketportal.sk

Mohlo by vás zaujať!?

Zdroj: variety.com, ticketportal.sk, rocksound.cz / Foto: ticketportal.sk, youtube.com/earMUSICofficial