Dobrodružstvo či odlúčenie od rodiny na exotickom ostrove? Áno, to je SURVIVOR! Odporúčaná a svetovo obľúbená reality šou, ktorá sa právom usídlila na najvyššej priečke sledovanosti. Nie ľahké úlohy, nebezpečné aktivity či adrenalín tu rozhodne chýbať nebudú. Oddelenie od rodiny však prinesie aj smútok a slzy, ktoré nik nečakal.

Zranenia, hádky, konflikty? V ktorej reality šou sa s tým nestretávame? Je to prirodzená súčasť života každého jedného z nás. Na exotickom ostrove však nechýba ani podpora, prejav citov a ozajstné priateľské vzťahy. V tejto divočine a odkázanosti len na seba je podpora a povzbudenie pre súťažiacich najväčším pokladom sveta.

Zranení bolo v dobrodužnej šou tiež už viac ako dosť. Napriek vážnym zraneniam a bolesti sa však súťažiaci nevzdávajú a pokračujú ďalej. Snažia sa byť vytrvalí, oddaní a verní svojmu kmeňu. Bez trpezlivosti a nádeje sa v divočine nezaobídu. Nájdenie dostatku potravy pre každého nie je vôbec jednoduché, no nie nemožné. Odvážni súťažiaci sa snažia robiť všetko, čo je v ich silách.

Taktikám sa žiaľ ubrániť nedá. Či už v meste, dedine či v samotnej exotike. Ostré hádky a výmeny názorov sú tu na dennom poriadku. Najhoršie je dohodnúť sa na spoločnom kompromise, čo je ešte zložitejšie na takomto mieste.

Zdroj: ČoJee.sk|Video: YouTube.com

reklama