Lisa z Blackpink zažila nezabudnuteľný večer na odovzdávaní cien Video Music Awards 2022. Tam sa niekoľkokrát zapísala do histórie – vrátane jej víťazstva v kategórii Best K-Pop Video Award!

Lisa Manoban, známa aj ako Lisa zo skupiny Blackpink, sa stáva prvou sólovou umelkyňou, ktorá vyhrala cenu Best K-Pop.

Počas svojho prejavu poďakovala okrem fanúšikom aj Jennie, Jisoo a Rosé.

Na podujatí Blackpink po prvý raz naživo zahrali svoj najnovší singel Pink Venom.

Hudobné video piesne nazhromaždilo viac ako 12 miliónov videní do dvoch hodín od nahrania na YouTube, keď vyšlo tento mesiac. V tomto momente, po 10 dňoch, má cez 219 miliónov videní.

Štvorčlenná skupina vydá 16. septembra očakávaný druhý album Born Pink. Bude to ich prvý album od albumu The Album z roku 2020.

Skupina si taktiež prevzala cenu za najlepšiu Metaverse Performance za spoluprácu s videohernou spoločnosťou PUBG.

Medzitým si K-popové superhviezdy BTS odniesli domov ocenenie Skupina roka, kde porazili Blackpink, City Girls, Foo Fights, Imagine Dragons, Maneskin, Red Hot Chili Peppers a Silk Sonic.

Blackpink, Lisa, Jisoo, Jennie, Rose

Blackpink debutovali v roku 2016 albumom Square One, ktorý obsahoval hity ako Whistle a Boombayah. Nedávno oslávili šieste výročie a oznámili svoje svetové turné Born Pink.

Počas krátkej prestávky skupiny sa Rosé aj Lisa vydali na sólovú dráhu a vydali svoje debutové albumy v marci a septembri 2021. Jisoo sa medzitým venovala herectvu a prevzala hlavnú úlohu v historickom seriáli Snowdrop.

Fanúšikovia skupiny boli nielen nadšení z tejto výhry, ale aj pobavení z reakcie ostatných členiek skupiny. Tie po vyhlásení víťaza oslavovali a tancovali medzi ľuďmi. Preukázali tak, že sú si stále veľmi blízke i napriek tomu, že sme ich dlhšie spolu nevideli. Ich reakciu si môžete pozrieť v priloženom videu nižšie.

Mohlo by Vás zaujímať:

Zdroje: popcrush.com, thenationalnews.com | Foto: instagram.com/lalalalisa_m