Ktoré filmy sú pre Vás najzaujímavejšie? 8 noviniek, ktoré majú premiéru v septembri 2022!

Čakajú nás filmy naprieč žánrami ako dráma, horor a komédia. Netflix napríklad vydá film „Blonde“, životopisný film zameraný na Marilyn Monroe, v ktorej hrá Ana de Armas. Film sleduje jej život od detstva, avšak pokrýva i jej vzostup k sláve, vrátane niektorých jej romantických vzťahov.

Disney+ tento mesiac prináša „Pinocchio“, živú verziu obľúbeného animovaného filmu a „Hocus Pocus 2“, pokračovanie úspešného halloweenskeho filmu, ktorý sa odohráva 29 rokov po pôvodnom filme.

Zoznam ostatných filmov nájdete nižšie!

filmy

Love in the Villa (01/09)

Mladá žena sa po rozchode vydá na výlet do romantickej Verony v Taliansku, len aby zistila, že vila, ktorú si rezervovala, bola zarezervovaná dvakrát. Preto sa o svoju dovolenku bude musieť podeliť s cynickým Britom.

The Lord of the Rings: The Rings of Power (02/09)

The Lord of the Rings: The Rings of Power po prvýkrát prináša na obrazovky hrdinské legendy Druhého veku Stredozeme. Táto epická dráma sa ale odohráva tisíce rokov pred udalosťami Tolkienových kníh Hobit a Pán prsteňov.

Pinocchio (08/09)

Jedna z obľúbených rozprávok je späť! Chlapec vyrezaný z dreva sníva o tom, že sa stane skutočným dieťaťom. Keď sa mu však jeho prianie splní, začína sa zamotávať nielen do problémov, ale aj do lží, ktoré mu zakaždým predĺžia jeho nos!

Thor: Love and Thunder (08/09)

Pokračovanie série Thor v hlavnej úlohe s americkým komiksovým superhrdinom Thorom od Marvelu.

Vampire Academy (15/09)

Lissa a jej najlepšia priateľka a ochrankyňa Rose, študujú na internátnej škole pre upírov. Keď sa medzi nimi vytvorí tajomné puto, musia spolupracovať na jeho rozlúštení, pričom musia čeliť hrozbám vo vnútri i vonku, vrátane krvilačných a nemŕtvych Strigojov.

Don’t Worry Darling (23/09)

Dlho očakávaný film s Florence Pugh a Harry Stylesom, kde nešťastná žena v domácnosti z 50. rokov 20. storočia uverí, že v skutočnosti žije v simulácii. Verí tomu, že jej manžel chce žiť v minulosti, kde sú ale ženy podriadené svojim manželom.

Blonde (28/09)

Ide o beletrizovaný pohľad na život herečky Marilyn Monroe, ktorú hrá Ana de Armas.

Hocus Pocus 2 (30/09)

Tohto film sa nesie v tematike Halloweenu, avšak vychádza mesiac pred ním. Ide predsa o strašidelné pokračovanie halloweenskej kultovej klasiky Hocus Pocus z roku 1993!

Mohlo by Vás zaujímať:

Zdroje: movieinsider.com, IMDB | Foto: pixabay | Video: youtube.com