Všetko, čo vieme o pripravovanom filme Barbie s Margot Robbie a Ryanom Goslingom.

Mattel a Warner Bros sa spojili, aby po prvýkrát oživili túto ikonickú postavu, ktorú pozná celý svet. Margot, ktorá hrá Barbie, hovorila s Marcom Malkinom vo Variety a povedala: „Myslím si, že je to skvelá príležitosť dať do sveta trochu pozitivity a šanca stať sa inšpiráciou pre mladšie deti.“

barbie


Kto hrá Barbie v novom filme?

Oznámenie o filme vyšlo v roku 2014, pričom hlavnú úlohu pôvodne získala Amy Schumer. Amy odstúpila pre kreatívne rozdiely a problémy s plánovaním. Potom bolo oznámené, že Anne Hathaway zaplní miesto predtým, ako The Hollywood Reporter v roku 2017 poznamenal, že Margot rokuje o tom, aby prevzala vedúcu úlohu.

Oficiálny Twitter účet Warner Bros nedávno tweetovl prvý pohľad na Margot ako Barbie. Herečka má na sebe pásikavý modrý top a bodkovanú modrú čelenku s mohutným modrým korálkovým náramkom na zápästí. Jej typické blond vlasy sú upravené do voľných vĺn. Margot sedí v žiarivo ružovom kabriolete.

A čo Ken?
Ryan Gosling zahrá Barbieinho priateľa Kena!


Kto režíruje film Barbie?

Režisérka filmu Little Women a Lady Bird Greta Gerwigová je na čele tohto projektu. Spolu s partnerom Noahom Baumbachom napísala scenár.
Greta je jednou zo siedmich žien, ktoré boli kedy nominované v kategórii najlepšia réžia na Oscaroch, takže vieme, že film Barbie je v dobrých rukách.

Kedy sa dočkáme premiéry?

Film by sa mal dostať do kín 21. júla 2023. Na trailer si ešte budeme musieť počkať.

Mohlo by Vás zaujímať:

Zdroje: seventeen.com | Foto: pixabay, WARNER BROS., getty images