V júli 2022 nás prekvapia dlho očakávané filmy. Či ide o najnovšieho Thora, návrat Minions alebo posledný film s Chrisom Evansom.

S prichádzajúcimi letnými prázdninami sa dvíhajú nielen teploty, ale aj naše očakávania na filmy ktoré sa dostanú do kín. Na ktorý z nižšie uvedených sa najviac tešíte?

Minions: The Rise of Gru (1/07)

Nachádzame sa v 70. rokoch 20. storočia po udalostiach z prvého filmu a skúmame príbeh 12. ročného Grua. Gru, fanboy tímu superzloduchov známych ako Vicious 6, prichádza s plánom stať sa natoľko zlým, aby sa k nim pridal. Keď Vicious 6 vyhodí svojho vodcu, Gru sa chopí šance aby sa stal ich nový člen.

filmy: minions


Thor: Love and Thunder (8/07)

Thor: Love and Thunder sa odohráva po udalostiach z Avengers: Endgame, kedy sa Boh hromu pokúša nájsť vnútorný pokoj. Avšak čoskoro bude musieť spojiť sily s niekoľkými starými priateľmi, a tak sa znovu spojí s Korgom, Valkyrie a Jane Foster.

filmy: thor

Bezos (12/07)

Bezos zaznamenáva skutočný životný príbeh Jeffa Bezosa – skromného, no nešikovného podnikateľa na jeho misii vytvoriť niečo nové, napríklad Amazon, najväčšiu spoločnosť elektronického obchodu na svete, a premeniť sa na najbohatšieho muža na svete.

Where The Crawdads Sing (15/07)

Príbeh Kye, opusteného dievčaťa, ktoré vyrástlo do dospelosti v nebezpečných močiaroch v Severnej Karolíne. Po celé roky Barkley Cove prenasledovali zvesti o „Marsh Girl“, čím izolovali ostrú a odolnú Kyu od jej komunity. Avšak Kya, pritiahnutá k dvom mladým mužom z mesta, sa otvára novému a prekvapivému svetu; ale keď jedného z nich nájdu mŕtveho, komunita ju okamžite označí za hlavnú podozrivú.

Persuasion (15/07)

Anne Elliot žije so svojou snobskou rodinou na pokraji bankrotu, avšak je to nekonformná žena s moderným cítením. Keď sa do jej života vráti Frederick Wentworth – ten, ktorého raz poslala preč –, Anne si musí vybrať, či dá minulosť za hlavu, alebo keď príde na druhú šancu, bude počúvať svoje srdce.

The Gray Man – (15/07)

Keď najskúsenejší žoldnier CIA, ktorého pravú identitu nikto nepozná, náhodou odhalí temné tajomstvá agentúry, psychopatický bývalý kolega vypíše odmenu na jeho hlavu, čím spustí celosvetové pátranie.

filmy: the gray man

Mohlo by Vás zaujímať:

Zdroje: screenrant.com, movieinsider.com| Foto: youtube, movieinsider