Počasie v auguste nás poriadne vytrápilo. Búrky, dážď a chladné noci nám nedali veľa šancí vyblázniť sa vo vode tak, ako by sme si možno želali. Ak však predsa túžite po letnom osviežení, môžete navštíviť aquapark, ktorý vám poskytne zábavu bez ohľadu na počasie. My vám prinášame zoznam niektorých z nich, ktoré môžete navštíviť!

Tatralandia

Aquapark Tatralandia sa nachádza v Liptovskom Mikuláši a ponúka ohromné množstvo atrakcií. Vybrať si môžete takmer z tridsiatich rôznych toboganov a štrnástich bazénov či rôznych iných atrakcií. Nudiť sa v Tatralandii je skutočne nemožné. Okrem toho, ak si zakúpite lístky online niekoľko dní vopred, získate výhodnejšie vstupné. Môžete získať lístok v cene 30 eur a zaplatiť tak až o 6 eur menej, než keby ste si lístok kupovali na mieste v daný deň.

Vodný park Bešeňová

Vodný Park Bešeňová, rovnako ako Tatralandia, momentálne ponúka aj sezónnu zľavu. Ak si zakúpite dvojdňový vstup, za druhý deň zaplatíte len 15 eur. Bešeňová ponúka niekoľko rekreačných bazénov a niekoľko bazénov so zábavnými prvkami. Okrem toho máte široký výber tobogánov a iných atrakcií.

AquaCity Poprad

Za vstupenku do popradského aquaparku zaplatíte o čosi menej, ako v prvých dvoch prípadoch. Celodenný vstup pre dospelého stojí 28 eur, pričom aj tu platí, že online nákupom deň vopred môžete ušetriť. Hoci neposkytuje navšetvníkom až tak široký výber toboganov, ako napríklad Tatralandia, nudiť sa tu tiež určite nebudete.

Aquapark Senec

Tento aquapark neďaleko Bratislavy sa cenovo pohybuje na takmer identickej úrovni ako AquaCity Poprad. Výber tobogánov a bazénov je v tomto prípade skutočne bohatý, a samozrejme nechýba ani kvalitný wellness v podobe masáží, sáun či víriviek.

Thermalpark ŠÍRAVA

Pokiaľ sa nachádzate na východe Slovenska, môžete taktiež navštíviť aquapark na Šírave. Ten je síce oveľa menší, než vyššie spomínané vodné parky, no jeho návštevu si môžete užiť aj tak. Neponúka síce zábavné atrakcie v podobe toboganov, no výber bazénov je široký. Celodenný vstup pre dospelého stojí 27 eur pri online nákupe a 28 eur pri nákupe na mieste.

Mohlo by vás zaujať!?

Zdroj: tatralandia.sk, besenova.com, aquacity.sk, aquaparksenec.sk, thermalsirava.sk / Foto: youtube.com/TatryResorts